Warszawa

Akademia Mądrego Dziecka. Rysuję i ścieram

Akademia Mądrego Dziecka. Rysuję i ścieram

Wydawnictwo: Egmont
od 3 do 4 lat
PATRONAT
Tematyka: edukacyjna, nauka, zabawa

Opis książki

Akademia Mądrego Dziecka, kontynuowana już seria wydawnictwa Egmont, to wspaniała zabawa, a zarazem rozwijanie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

 

Tym razem kolorowe książeczki skierowane są dla małych odbiorców w przedziale wiekowym 3-4 lata.

 

Książki z serii pomagają w poszerzaniu wiedzy o sobie samym, o świecie – tym najbliższym i tym dalszym, oraz rozwijaniu podstawowych umiejętności i wartości społecznych.

 

To doskonałe stopniowe przygotowywanie do nauki czytania, pisania, rysowania oraz uczenia się matematyki. Czyli poradzenia sobie w przyszłości w szkole i w życiu! 

 

W serii Akademia Mądrego Dziecka ukazały się 4 tytuły, każdy z nich poświęcony innej tematyce. Są to: Szlaczki, Liczby, Litery i Kształty.

 

 

 

 

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Akademia Mądrego Dziecka. Rysuję i ścieram

Recenzje rodziców:

Dobra zabawa, trwały materiał i wiele możliwości

Czarodziejskie zeszyty - właśnie pod taką nazwą funkcjonują one w moim domu. Od samego tylko wręczenia ich dzieciom są w użyciu dzień w dzień. Jeśli nawet nie do pisania, rysowania po śladzie... czytaj więcej »
Recenzje bibliotekarzy:

Oryginalne i pomysłowe

Litery. Rysuję i ścieram to książka, a właściwie zeszyt ćwiczeń wydany w ramach projektu Akademia Mądrego Dziecka i przeznaczany dla dzieci od 3 do 4 roku życia. W tej niezwykle oryginalnej... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć