Warszawa

Cztery pory roku

Cztery pory roku

Wydawnictwo: Wydawnictwo Debit
od 6 do 10 lat
PATRONAT
ISBN: 978-83-7167-926-1
Tematyka: opowieść, przygoda

Opis książki

Cztery pory roku to ciekawa i pełna przygód opowieść, opisująca rok z życia dziecka oraz jego ulubionej maskotki – pluszowego hipopotama. Towarzysząc swym bohaterom, Czytelnik poznaje ich codzienne kłopoty i radości. Uczestniczy w niezwykłych wydarzeniach, uczy się, bawi i… powoli dorasta w towarzystwie rezolutnej Asi, ciekawskiego Hipka oraz grona ich oddanych przyjaciół! Ciekawy i porywający tekst, nie unikający trudnych tematów oraz wspaniałe ilustracje sprawią, że „Cztery pory roku” mogą stać się ulubioną lekturą każdego dziecka.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzje książki Cztery pory roku

Recenzje rodziców:

Wartościowa lektura godna polecenia

Cztery pory roku to zbiór pełnych ciepła opowieści o pluszowym hipopotamie, zwanym zabawnie Hipkiem Plopopotamem – prezencie gwiazdkowym rezolutnej Asi. Podczas jej lektury mały czytelnik... czytaj więcej »

Od zimy do zimy

Podobny do Muminka pluszak, którego znalazła Asia w gwiazdkowym prezencie został przez szczęśliwą posiadaczkę nazwany Hipkiem Plopopotamem. Gdy tylko ujrzał światło dzienne i roześmianą... czytaj więcej »

Komentarze

Ta książka jest niby zwyczajna, a jednak zupełnie niezwykła. Opisywana historia jest doskonałym przykładem przyjaźni jaka może łączyć dziecko z ukochaną zabawką. Opowieść została napisana z wyjątkowym smakiem i wydaje się na sto procent prawdziwa. Książkę można odczytać na kilku poziomach: zwykłej opowieści, zbioru niezwykłych przygód oraz ciekawej, nie nużącej refleksji na temat tego jak dziecko widzi świat. Zabawka jest w tej historii nie tylko odbiciem myśli dziecka, jego pragnień i strachów ale także istotą obdarzoną swoja wolą. I to jest ogromną siłą tej książki. Historia opowiedziana oczyma Hipcia jest piękna, zaskakująca i urocza, posiadająca niezwykły walor edukacyjny. Można czytać ją bez końca. Z radością czytania wiąże się ogromna przyjemność oglądania zdobiących ją ilustracji. Są pięknym uzupełnieniem tekstu. Brawo! Książkę polecam do wspólnego czytania rodzicom i dzieci. Koniecznie

dodany: 2014-03-10 07:58:59, przez: Katarzyna

Warto zobaczyć