Warszawa

Pan Samochodzik i nie Pan Samochodzik, czyli narodziny Gwiazdeczki

Pan Samochodzik i nie Pan Samochodzik, czyli narodziny Gwiazdeczki

od 9 do 12 lat
ISBN: 978-83-7805-770-3

Opis książki

Przeglądając stare szpargały, inżynier i nauczyciel Cezary L. znajduje wizytówkę serwisu samochodowego, którą wiele lat temu dał mu nie kto inny, tylko sam Tomasz N., czyli słynny Pan Samochodzik. Postanawia więc zadzwonić do warsztatu i tak zaczyna się kryminalna przygoda z niezwykłym oplem astrą, wieszczką Anią, grupą przestępczą z branży auto-moto i panem Cezarym oczywiście w roli głównej. Humor plus szczypta moralizatorstwa i augustowskie pejzaże to porządna dawka młodzieżowej retro-lektury.

Andrzej C. Linke – ur. 1954, inżynier, nauczyciel z Kutna. Publikował artykuły w prasie technicznej i wystąpienia z sympozjów technicznych umieszczane w biuletynach. Pan Samochodzik i nie Pan Samochodzik, czyli narodziny Gwiazdeczki to jego powieściowy debiut. W przygotowaniu kolejne powieści z serii: Gwiazdeczka i banda docenta oraz Gwiazdeczka i zły Józef z bagien.

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Pan Samochodzik i nie Pan Samochodzik, czyli narodziny Gwiazdeczki

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnej odsłony

Gdzieś w piątej klasie podstawówki po raz pierwszy przeczytałam Niesamowity dwór Zbigniewa Nienackiego, a potem już poszło: Uroczysko, Templariusze, Tajemnica Tajemnic…. Potem w czasach... czytaj więcej »

Komentarze

Warto zobaczyć