Warszawa

Auto

Auto

od 1 do 4 lat
ISBN: 978-83-63696-24-5

Wesoła kartonowa książeczka o pewnym wyjątkowym aucie. Gratka dla najmłodszych miłośników motoryzacji!

 

Nasze auto jest wspaniałe! Ma truskawkowy kolor, rozkładany dach i silnik, który skrzeczy jak dziki zwierz! Nie wierzysz? Jedź z nami! Usiądź wygodnie, zapnij pasy – i w drogę. Gazu – od deski do deski!

 

Prosty, zwięzły tekst z wyróżnionymi kluczowymi słowami i zabawne ilustracje wprowadzają dzieci w codzienne sytuacje związane z używaniem samochodu.
 

Kup teraz

Recenzje książki (Auto)

Recenzja rodzica
Jedziesz z nami? Usiądź wygodnie, zapnij pasy i w drogę!

Książka ta jest swego rodzaju "perełką". Idealna na prezent z okazji Dnia Dziecka. Jest ciekawa, kolorowa, śmieszna, pięknie wydana, kreatywna. Nie ma typowej strony tytułowej. Autor zrezygnował z  numeracji stron, a wykorzystał prostokątny format, grube kartki, które małe rączki bez kłopotu przekręcają. Okładka jest jednocześnie fragmentem książki. Dla mnie to czternaście śmiesznie sformułowanych zdań zapisanych odręcznie i czternaście fantastycznych ilustracji. Nasza pociecha ma szanse zapamiętać "naturalnie" wykaligrafowane słowa: auto, tata, wiatr, dach, opony, przyczepa, benzyna, silnik, mechanik, autobus, myjnia, światła, ja, mama. Mój synek po dwukrotnym przeczytaniu pozycji jest w stanie z pamięci wyrecytować cały tekst. Patrząc na obrazek bez pomyłek odwzorowuje ukryte słowa.


Po raz kolejny Wydawnictwo Dwie Siostry prezentuje książkę fenomenalną, która zainteresuje szczególnie chłopców. Czekam na kolejne podobne pozycje – oby tylko autorzy tekstu i ilustracji się pospieszyli, bo moi synowie rosną!


Lubisz CzasDzieci.pl?  Polub nas na Facebooku!

Komentarze

Warto zobaczyć