Warszawa

Yeti

Yeti

od 3 do 5 lat
ISBN: 978-83-7776-035-2
Tematyka: przygoda, zima

Opis książki

Podobno yeti mieszka w Himalajach. A co, jeśli żyje sobie w grocie gdzieś blisko nas? I to w dodatku nie sam?

 

Kiedy Uno i Mati poszli pojeździć na desce, trochę się zgubili w ośnieżonym górskim lesie. Czy domyślacie się, kogo spotkali? Przeczytajcie o ich niezwykłej przygodzie!

 

Eva Susso i Benjamin Chaud to autorzy uwielbianych przez maluchy książek:
Binta tańczy, Lalo gra na bębnie i Babo chce.

 

22 x 28,5 cm
twarda oprawa
28 stron

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Yeti

Magia zimowych opowieści

Lubicie zimę? Ja uwielbiam. Kocham lato, ale zima... ta ma jednak swój specyficzny i niepowtarzalny urok. Uwielbiam patrzeć wieczorem przez okno, gdy w świetle latarni chodniki pokrywa prószący... czytaj więcej »

Komentarze

książeczka ta podbiła nasze serducha od pierwszego momentu. Bo już samo spojrzenie na okładkę wystarczy by stwierdzić, że książka ta będzie fajna. Bo po otwarciu jej tylko się w tym przekonujemy, a po przeczytaniu jesteśmy już tego pewni! Opowiadanie to jest dosyć krótkie, ale bardzo ciekawe, moim zdaniem pomysł na nie jest naprawdę dobry. Czcionka jest sporej wielkości więc książka jak najbardziej nadaje się dla dzieciaków zaczynające przygodę z samodzielnym czytaniem, ale przeznaczona jest dla dzieci 3+ więc i młodsi i nieco starsi czytelnicy zapewne będą nią zachwyceni. Ilustracje natomiast są bardzo ładne, wyraźne, kolorowe, zapełniające całe strony, jednak tekst jest dobrze widoczny i przejrzysty...

dodany: 2013-01-30 00:39:36, przez: Marta mama Nikusia

Warto zobaczyć