Warszawa

Tato, w studni nie ma wody!

Tato, w studni nie ma wody!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bona
od 5 do 9 lat
ISBN: 978-83-62836-24-6
Tematyka: rodzina, przygoda

Opis książki

Mogłoby się wydawać, że rodzina Różyczków przeżyła już wszystkie najbardziej szalone przygody. Otóż… nie. W kolejnym tomie fińskiej serii tacie udaje się (nieco przez przypadek, z pomocą skonstruowanego przez dzieci robota o wdzięcznym imieniu Kolczatka Stukatka) zakupić domek letniskowy nad jeziorem. Dzieci nie posiadają się z radości; również sąsiad Rurka angażuje się w przygotowania do wyjazdu. W tym celu rusza ze swoją magiczną różdżką na poszukiwania wody w studni.


Czy Różyczkowie zaprzyjaźnią się z ptakami, które, lecąc na południe, odwiedzają chatkę, i co na to wszystko powie mama – tego dowiedzą się tylko ci, którzy przeczytają Tato, w studni nie ma wody!

 

Piąty tytuł niezwykle lubianej serii o niestandardowej rodzinie, w której za wychowanie dzieci odpowiedzialny jest głównie tytułowy tato. Książka jest wyczekiwana zarówno przez czytelników, sukcesywnie zakupujących kolejne tomy, jak i media dziecięce, przyklaskujące podnoszeniu tematu nowego modelu rodziny, który również w Polsce staje się coraz popularniejszy.


Markus Majaluoma (ur. 1961 r.) – fiński pisarz i ilustrator literatury dziecięcej. Niezwykle oryginalny styl ilustracji oraz niecodzienne poczucie humoru sprawiają, że jego książki są gwarancją dobrej zabawy zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców. Autor portretuje w nich współczesną rodzinę: zabieganą mamę, wiecznie zmęczonego po pracy tatę i… obdarzone niespożytą energią dzieciaki!

 

format: 210x265
oprawa: twarda
stron: 34

Kup teraz

Szukamy najtańszych księgarni internetowych...

Recenzja książki Tato, w studni nie ma wody!

Wejść w posiadanie letniskowego domku...

Rodziny Różyczków nie sposób nie lubić. Już sam rzut oka na okładkę książki  (przynajmniej w przypadku mojej rodziny) sprawia, że wszyscy są pewni, że czeka ich spora porcja dobrej... czytaj więcej »

Warto zobaczyć