Warszawa

Katarzyna Majgier

Katarzyna  Majgier

Nazywam się Katarzyna Majgier i od pewnego czasu mogę o sobie mówić, że jestem pisarką. Piszę odkąd się nauczyłam tej trudnej sztuki (czyli baaardzo długo), a od pewnego czasu moje książki są wydawane i można je znaleźć w księgarniach. Cieszy mnie to, bo lubię znajdować swoje książki w księgarniach :) 

Pierwszą moją wydaną książką miała być "Amelka", napisana w 2003 roku, ale tak się złożyło, że wyprzedziła ją kolejna książka, napisana dwa lata później. W roku 2006 kilka tygodni przed "Amelką" ukazała się "Trzynastka na karku", która spotkala się z tak ciepłym przyjęciem czytelniczek, że postanowilam napisać kolejne części przygód bohaterów: "Marzycielki" (2007) i "Po co mi chłopak?" (2008). Kolejna ksiązka to wydana w 2008 roku powieść o nastolatkach zakładających zespół muzyczny "Przebój na pięć".

 

Pisanie książek nie jest moim jedynym zajęciem, poza nim prowadzę serwisy internetowe dla dzieci i nastolatków "Junior", "Amanita" i "Quizeria", jestem autorką scenariuszy gier komputerowych i artykułów prasowych oraz robię wiele innych rzeczy. W związku z tym nie zdążam napisać wszystkiego, co przychodzi mi do głowy, a nie brakuje mi inspiracji - zwłaszcza nastoletni i dorośli internauci nieustannie mi ich dostarczają.
(tekst pochodzi z oficjalnej strony autorki)

Wybrane książki

Warto zobaczyć