Warszawa

Porady naszych Ekspertów

Mgr Wojciech Dutka - Fizjoterapeuta

Mgr Wojciech Dutka

Fizjoterapeuta

Absolwent fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Technik fizjoterapii Studium Medyczne Rabka.
Ponadto:
- Certyfikowany terapeuta metody Vojty (IVG);
- Certyfikowany terapeuta metody PNF (IPNFA);
- Członek Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska;
- Członek Polskiego Towarzystwa Terapeutów Metody Vojty.

Na co dzień pracuje w NZOZ Centrum Rehabilitacji NEUROKINEZIS w Nowym Sączu. Jest także wiceprezesem Sądeckiej Fundacji Na Rzecz Wspierania Profilaktyki, Terapii i Rehabilitacji Zaburzeń Wieku Rozwojowego „O KAŻDE DZIECKO”.

Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji, warsztatów i szkoleń.

Odpowiedzi i porady:

Fotelik samochodowy

Witam, Obecnie zabieram swoja 5-miesięczna córkę na spacery w foteliku samochodowym. Czytając różne fora idzie oszaleć więc chciałabym zapytać eksperta, co sądzi na ten temat? Dziękuję... więcej »

Problem z kręgosłupem

Witam, Mam pytanie odnośnie kręgosłupa. Moje objawy to zawroty głowy, cierpnięcie palców u rąk, szum w jednym uchu. Walczę już z tym ok. 4 lata i nikt nie potrafi mi pomóc. Zrobiłam już... więcej »
Portal CzasDzieci.pl ma przyjemność współpracować z gronem ekspertów, jednak często problemy wymagają pilnej lub dodatkowej porady medycznej. CzasDzieci.pl nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie. Zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą w celu konsultacji danego problemu. Po zgłoszeniu pytania, zostanie ono po akceptacji redakcji umieszczone wraz z odpowiedzią konkretnego eksperta.

Warto zobaczyć