Bydgoszcz

TOP 5 kawiarni i restauracji przyjaznych dzieciom w Bydgoszczy

TOP 5 kawiarni i restauracji przyjaznych dzieciom w Bydgoszczy

1. Żyraffa Cafe


Żyraffa Cafe jest miejscem przyjaznym dzieciom i ich mamom. Z tyłu sali znajduje się kącik dla dzieci, wraz z kojcem dla tych najmłodszych. Niedaleko znajduje się także plac zabaw, gdzie rodzina może się udać, by dziecko trochę poprzebywało na świeżym powietrzu.


Lokalizacja: Grzymały-Siedleckiego 10.


Godziny otwarcia: 

  • poniedziałek–piątek ( 10:00–18:00),
  • sobota–niedziela (11:00–18:00).

 

2. Kogel Mogel


To kawiarenka dla dzieci i ich rodziców. Pomyślana została w taki sposób, że kiedy rodzice popijają kawę, ich dzieci bawią się pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Dodatkowo w kawiarni można zjeść lekki obiad, smaczne desery i wypić świeżo wyciskany sok. Wszystko zorganizowano tak, aby zarówno dzieci, jak i dorośli czuli się znakomicie. Hasło przewodnie lokalu można zamknąć w zdaniu – "Ty się relaksuj, a my zadbamy o Twoją pociechę".


Lokalizacja: Grzymały-Siedleckiego 10.


Godziny otwarcia:

  • poniedziałek–piątek (11:00–19:00).

 

3. 3V6


W ramach niedzielnych obiadów rodzinnych restauracja ta oferuje m.in.: bogato wyposażony kącik zabaw dla dzieci, dodatkowe atrakcje dla maluchów (wizyta u Szefa Kuchni), wysokie krzesełka, upominki dla dzieci, miejsce do przewijania, ustronne miejsce dla matki z dzieckiem, możliwość wynajęcia opiekunki (przy wcześniejszej rezerwacji).


Lokalizacja: ul. 3 Maja 6.


Godziny otwarcia:

  • poniedziałek–sobota (6:30–10:30; 13:00–22:00),
  • niedziela (7:30–10:30; 13:00–22:00).

 

4. Ogniem i Mieczem


Restauracja posiada krzesełka dla dzieci i miejsce, gdzie maluchy w wieku od trzech lat w górę mogą zająć się rysowaniem, zabawami. Często w okresie komunijnym organizują kąciki zabaw z osobą, która ma wykształcenie pedagogiczne i stara się wypełnić wolny czas zabawami i różnymi konkursami. W przyszłości na terenie obiektu znajdzie się mały plac zabaw dla najmłodszych.


Lokalizacja: ul. Ogińskiego 22.


Godziny otwarcia:

  • codziennie (11:00–23:00).


5. Stary Port 13


Restauracja Stary Port 13 w Bydgoszczy posiada odpowiednie i wartościowe menu dla najmłodszych. Jest także kącik dla dzieci z zabawkami. Restauracja jako jedna z nielicznych posiada osobną zakładkę „dla dzieci” na stronie internetowej.


Lokalizacja: ul. Stary Port 13.

 

Godziny otwarcia:

  • codziennie (od 11:00 do ostatniego klienta).

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć