Warszawa

Basen - Jaworzno

Basen - Jaworzno

Cel, jaki nam przyświeca, to stworzenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego w oparciu o nowoczesne obiekty.

 

Chcemy stworzyć  ciekawą i bezpieczną propozycję aktywnego spędzenia czasu dla wszystkich, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, dla zaawansowanych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki i odkrywać radość z uprawiania sportu.

 

Naszą ambicją jest stworzenie kompleksu rekreacyjno-­sportowego, który będzie oddziaływał pozytywną energią społeczną i będzie przyjazny dla wszystkich. Planowane obiekty stanowić mają atrakcję dla bardzo różnorodnej grupy użytkowników, począwszy od dzieci i młodzieży, poprzez dorosłych i osoby w starszym wieku – nie zapominając o osobach z różnymi dysfunkcjami fizycznymi. Dlatego w założeniach projektowych, oprócz wytycznych dotyczących charakteru i przeznaczenia obiektów, uwagę zwracamy również na różnorodność grup wiekowych oraz możliwości psychofizyczne przyszłych użytkowników.

Dane adresowe:
ul. Inwalidow Wojennych 2
Jaworzno
tel.: Kierownik: tel. 32 715 15 19 Kasa: tel. 32 715 15 29
godziny.: Basen czynny jest codziennie od 8 00 do 20 00, jednakże chętni wpuszczani są do 19 00. Do godz. 14 00 bilety kosztują 6.40 za godzinę, po 14 00 - 7.50 zł. Dzieci płacą połowę.

Zobacz w pobliżu

Warto zobaczyć