Warszawa

Chatki Małgorzatki

Chatki Małgorzatki

Wynajmem turystycznym zajmujemy się od 12 lat. Kochamy góry, dlatego mogą nas Państwo odwiedzić w Bieszczadach. Dokładamy starań, aby Państwa wypoczynek był jak najbardziej komfortowy. Zapraszamy serdecznie do Chatek Małgorzatki w Bieszczadach

 

Chatki Małgorzatki to obiekt wyjątkowy w Bieszczadach. Na działce znajduje się 2 doskonale wyposażone domki. Doskonałe rozwiązanie dla osób podróżujących w większym gronie, pozwalające na zachowanie komfortu osobnego zamieszkania w przystępnej cenie.

 

Do Państwa dyspozycji jest domek 5-cio osobowy o łącznej powierzchni 40 m2 oraz dwa domki o powierzchni 32 m2. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć domków i oczywiście zapaszmy gorąco na naszych Chatek.

 

Na działce przy mniejszych domkach znajduje się BANIA. Korzystanie z niej jest odpłatne. UWAGA! W zimie przy opadach śniegu lub oblodzeniu dojazd do Chatek bez napędu 4x4 lub/i łańcuchów może być niewykonalny. Nie jesteśmy w stanie ponosić odpowiedzialności za niezastosowanie się do powyższych wskazówek.

Dane adresowe:
Baligród 192
38-606 Baligród
tel.: 504-670-219

Zobacz w pobliżu

Warto zobaczyć