Warszawa

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Promenada

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Promenada

Wypoczynek na plaży, skutery wodne, kitesurfing, piłka nożna czy siatkówka – atrakcje czekające na gości Centrum Promenada można by długo wymieniać.

 

Wystarczy zacząć od pomysłu „A może by tak wyjazd na weekend pod Warszawą ?”. Resztę mogą Państwo zostawić nam. Mówiąc najkrócej – u nas po prostu trudno się nudzić.

 

Świetna zabawa czeka tu zarówno na amatorów żeglowania, sportów wodnych czy drużynowych, jak i miłośników spokojniejszych rozrywek, takich jak golf alternatywny czy popularne na południu Europy bule. Centrum Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim oferuje mnóstwo atrakcji także najmłodszym. Ścianka wspinaczkowa, plac zabaw z dmuchanym zamkiem, zajęcia plastyczne z wykwalifikowanym animatorem to tylko niektóre z nich.

 

Niestraszna nam jest również niepogoda. Wtedy zaprosimy najmłodszych gości do przygotowanego kącika zabaw. Niezależnie od wieku i charakteru, w Centrum Promenada znajdą Państwo dziesiątki pomysłów na dzień pełen wrażeń. Wracając od nas, będzie Państwu ciężko uwierzyć, że spędziliście weekend pod Warszawą.

Dane adresowe:
ul. Spacerowa 35
05-127 Białobrzegi (gmina Nieporęt)
tel.: 22 211 51 00

Zobacz w pobliżu

Warto zobaczyć