Warszawa

Olandia

Olandia

OLANDIA to XVIII wieczny, zrewitalizowany obiekt turystyczny, położony w miejscowości Prusim, nad Jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym.

Obiekt znajduje się zaledwie 70 km od Poznania oraz 120 km od granicy polsko – niemieckiej.

OLANDIA dysponuje 201 miejscami noclegowymi w 60 pokojach Dworu, Spichlerza i Kamiennika.

Pokoje we Dworze utrzymane są w duchu Olenderskich rzemieślników. Każdy z 8 pokoi wyposażony jest tak, aby jak najwierniej przywołać atmosferę dawnej epoki przedstawiając tym samym inną historię z codziennego życia Osadników.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również Restauracje, w których olenderskie smaki mogą przeniknąć do świadomości smakoszy mocniej niż gdziekolwiek indziej. A uzupełnieniem pysznego menu jest wypiekany w olenderskim piecu chlebowym - chleb, oraz wędzone wędliny, mięso i ryby w wędzarni, znajdującej się w pobliżu plaży.

W sąsiedztwie Dworu znajduje się niespotykany Spichlerz, w którym oprócz 14 pokoi gościnnych oraz Olenderskiej Zdrowotni, mieści się Winiarnia, gdzie będą mogli Państwo oddać się rozkoszy degustacji win z kolekcji Marka Kondrata.

Na drugim końcu folwarku stoi Kamiennik - trzeci budynek hotelowy, oferujący 38 przepięknych, które swoim wystrojem przyciągną wielu miłośników rustykalnych wnętrz.

Stodoła Fryzyjska to obiekt, w której już wykończona została 330 metrowa Sala Fryzyjska z piękną oszkloną kopułą i widokiem na jezioro. Sala ta pomieści nawet 200 osób. Łącznie oferujemy nawet 8 sal konferencyjnych oraz dodatkowo 300 metrowy namiot sferyczny.
Malowniczy Park z dostępem do jeziora stwarza nieograniczone możliwości do rozwoju wszelkich form artystycznych oraz rekreacyjnych. Boisko wielofunkcyjne, do siatkówki plażowej, kort tenisowy, badminton, łódki, rowery czy plac zabaw to tylko niektóre atrakcje, które można spotkać w Olandii.

Zaufała nam także Federacja Piłkarska rekomendując Olandię do grona Ośrodków Pobytowych dla piłkarzy na Euro ME 2012.
Olandia została również wyróżniona kilkoma ważnymi certyfikatami i nagrodami, m.in.: Turystyczny Produkt Roku 2011, I miejsce w konkursie Przyjazna Wieś czy Najlepsze w Polsce.
Dane adresowe:
Prusim 5, 64 – 420 Kwilcz
tel.: tel/fax +48 61 29 15 379, kom +48 608 467 367
1/6
1/6
2/6
2/6
3/6
3/6
4/6
4/6
5/6
5/6
6/6
6/6

Zobacz w pobliżu

Warto zobaczyć