Wrocław

Wczesna nauka czytania - warsztaty online
Ogólnopolska Warsztaty 1–10 lat

Wczesna nauka czytania - warsztaty online

13 czerwca 2020
Wpis archiwalny

godz. 9:00-14:30

 

Szkolenie odbędzie się w formie wideo-konferencji (live).

 

DODATKOWO tego samego dnia po szkoleniu odbędzie się 20-MINUTOWA INDYWIDUALNA KONSULTACJA online;

 

Wczesna nauka czytania nie tylko bawi, ale przede wszystkim wspiera neurologiczny rozwój dziecka, pomnaża inteligencję, wzmacnia pamięć i myślenie operacyjne, a także zapobiega dysleksji i kłopotom w nauce. Wykorzystaj to!

 

Nauka czytania wzmacnia połączenia nerwowe w mózgu, ale ważna jest przyjęta metoda. Ucząc małe dziecko liter, blokujemy jego naturalne zdolności. Ucząc czytania na głos osłabiamy zrozumienie. Problemom z nauką można zapobiec do 7 roku życia, kiedy mózg jest najbardziej plastyczny.


Poznaj jedyną na świecie metodę, która została zweryfikowana naukowo. Badania trwały 10 lat, a efektywność metody przekroczyła 90%. Metoda jest tak opracowana, że wystarcza pół minuty dziennie, aby po tygodniu dziecko przeczytało swoją pierwszą książkę. W wieku 4 lat dzieci czytają płynnie dowolne książki, a w wieku 6 lat czytają tak szybko jak uczniowie nastoletni i to w kilku językach - nawet jeśli wykryto u nich predyspozycje do dysleksji.

 

Dla kogo: dla rodziców dzieci w wieku od urodzenia do 7 roku życia

Szczegółyhttps://cudownedziecko.pl/szkolenie/nauka-czytania/

Szkolenie prowadzi: Dr Aneta Czerska, specjalista rozwoju dziecka, pedagog, matematyk, autorka metody Cudowne Dziecko, ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka

 

30 kwietnia 2020, czwartek / godz. 17.00-19.30 / – Wykład wprowadzający. Jest integralną częścią pierwszego wybranego szkolenia

Jeśli już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, to kup pakiet 3 szkoleń z rabatem do 20% lub pakiet 10 szkoleń z rabatem 30%, który możesz wykorzystać w ciągu 3 lat.

 

Sprawdź pozostałe szkolenia:

Miejsce wydarzenia:
Wydarzenie odbędzie się online
Organizator:

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

ul. Elektoralna 15, Warszawa
tel.: 022 292 31 42, 0501 184 420

Wydarzenia we Wrocławiu

Warto zobaczyć