Wrocław

"Mała syrenka" w kinie Helios Bielany
Wrocław Seans filmowy

"Mała syrenka" w kinie Helios Bielany

od 14 września do 15 września

godz.: 12:00

 

Kina Helios Wrocław Magnolia Park i Helios Wrocław Aleja Bielany zapraszają na jedną z najpiękniejszych animacji wszechczasów „Małą syrenkę”. Wyjątkowe, rodzinne pokazy odbędą się już 14 i 15 września o godzinie 12:00.

 

„Mała syrenka” Disneya powraca do kin z okazji 30-lecia filmu!

Ariel, obdarzona duchem odkrywcy syrena, żyje w Atlantyce, podwodnym królestwie jej surowego ojca. Jest oczarowana światem ludzi i wbrew zakazowi króla Trytona często wypływa na powierzchnię. Pewnego dnia podczas sztormu ratuje życie młodemu księciu…
Zdecydowana, by stać się człowiekiem, zawiera układ z przebiegłą wiedźmą morską Urszulą. Ceną za ludzką postać jej jest piękny głos. Z pomocą przyjaciół: gadatliwego Florka i nadwornego kompozytora Sebastiana, Ariel musi zdobyć miłość księcia i ocalić królestwo – czeka ich szalony wyścig z czasem!

 

W polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi: Beatę Jankowską-Tzimas, Jacka Kopczyńskiego, Emiliana Kamińskiego oraz Stanisławę Celińską.
Widzowie będą mogli wskoczyć w wir podwodnych przygód „na morza dnie” i ponownie zobaczyć prawdziwy disneyowski klasyk na wielkim ekranie. Widowiskowa animacja, barwne postacie i nagrodzona dwoma Oscarami® muzyka z pewnością zachwyci nowe pokolenie kinomanów.

 

Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/malasyrenka.

Miejsce wydarzenia:
ul. Czekoladowa 7-9, Bielany Wrocławskie, 55 ? 040 Kobierzyce
Organizator:

Helios Aleja Bielany

ul. Czekoladowa 7-9, Bielany Wrocławskie, 55 – 040 Kobierzyce
tel.: 71 712 10 40

Wydarzenia we Wrocławiu

Warto zobaczyć