Warszawa

Bemowskie Centrum Kultury (były art.Bem) będzie miało nową siedzibę!
Warszawa Inne

Bemowskie Centrum Kultury (były art.Bem) będzie miało nową siedzibę!

Dotychczas byliśmy jedną z niewielu instytucji kultury w Warszawie, która nie posiadała własnej siedziby. Po latach przeprowadzek i podziałów BCK (wcześniej art.BEM) powróci wreszcie na mapę Bemowa, w całości i pod jednym adresem. Wraz z nowym rokiem rozpoczniemy zupełnie nowy rozdział kultury na Bemowie”

 

- mówi Magdalena Tomecka-Sadoch Dyrektor Bemowskiego Centrum Kultury.


Nowa siedziba, wraz z Miejscem Aktywności Lokalnej, to ponad 1300m2 przestrzeni, którą będziemy mogli nazwać Domem. Wewnątrz znajdzie się miejsce również dla tak ważnego dla nas Aeromodelklubu, przestronnej sali tanecznej, kilku sal zajęciowych oraz świetnie wyposażonej powierzchni artystycznej.

 

Nowa lokalizacja będzie miejscem dla mieszkańców i mieszkanek Bemowa, w której będą korzystać z ciekawych wydarzeń oraz będą realizować swoje własne inicjatywy. Sąsiedzkie działania i lokalne pomysły są zawsze u nas mile widziane. Chcemy aby to miejsce było otwarte dla każdego, a słowo „wykluczenie” nie miało tam wstępu.


Nowoczesna siedziba zapewni możliwość organizowania nowych, ciekawych zajęć w dużo wyższym standardzie. Nowe sale będą do dyspozycji uczestników przez cały dzień, a nie tak jak dotychczas w wybranych godzinach. W końcu będziemy mogli zaproponować naszej lokalnej społeczności nową jakość kultury, na którą zasługują.

Organizator:

Bemowskie Centrum Kultury

ul. Górczewska 201
01-459 Warszawa
tel.: 022 532 04 00

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć