Warszawa

"Szarlatan" - cykl Rodzice w kinie
Warszawa Seans filmowy

"Szarlatan" - cykl Rodzice w kinie

22 października 2020
Wpis archiwalny

Cykl seansów „Rodzice w kinie” został stworzony specjalnie z myślą o matkach, ojcach i opiekunach z małymi dziećmi.

 

Jest to okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają niemowlę lub dziecko do lat czterech. Niemowlaki i dzieci do lat 4 mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu - na sali kinowej przyciszany jest dźwięk oraz stonowane światło, dostępne są również przewijaki. 

 

Najważniejsza polska reżyserka i zarazem jedna z najwybitniejszych autorek światowego kina powraca opartym na faktach, zrealizowanym z rozmachem „Szarlatanem”. Debiutujący na tegorocznym Berlinale, gdzie uznano go za jeden z najlepszych tytułów festiwalu, film Agnieszki Holland to znakomita, nieszablonowa i niesłychanie zmysłowa opowieść o mężczyźnie, który zapragnął okiełznać naturę.

 

Twórczyni nominowanych do Oscara „W ciemności” i „Europy, Europy”, a także „Obywatela Jonesa” i „Pokotu”, gromadzi tu najważniejsze wątki swojej twórczości: bierze na warsztat postać geniusza, obserwuje relacje człowieka z przyrodą, przygląda się wierze, która czyni cuda i po raz kolejny jest naszą przewodniczką po paradoksach XX wieku. A kreśląc zaskakującą love story, przypomina, jak łatwo miłość może zmienić się we własne przeciwieństwo.

 

Termin: 22 października, godz. 11:00

Bilety: w cenie 17/20 zł. Dzieci wchodzą bezpłatnie.

Miejsce wydarzenia:
Kino Muranów
ul. Andersa 5
00-147 Warszawa
Organizator:

Kino Muranów

Kino Muranów
ul. Andersa 5
00-147 Warszawa
tel.: 22 635 25 29, 22 635 30 78

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć