Warszawa

Duch z butelki. Popołudnie literackie 2-4 lata
Warszawa Spotkanie 2–4 lata

Duch z butelki. Popołudnie literackie 2-4 lata

27 października 2020

Zapraszamy dzieci 2-4 lata na popołudnie literackie z duchami.

 

Przeczytamy historię Uno i Matiego, którzy znaleźli ducha uwięzionego w butelce. Zastanowimy się, jakie życzenia musiałby spełnić taki duch, gdybyśmy to my go uwolnili. Podczas zajęć plastycznych zrobimy własne butelki, oczywiście z duchami w środku. W co drugi wtorek o godz. 17.30 zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy z książkami. Będziemy czytać najciekawsze nowości z naszych półek, a przeczytane książki staną się inspiracją do zabaw, twórczej pracy i eksperymentów. Będziemy malować, lepić, budować, pokonywać tory przeszkód, ćwiczyć małą i dużą motorykę, angażować wszystkie swoje zmysły.

 

Szczegóły:

  • Termin: 27 października, godz. 17:30
  • Wiek: 2-4 lat
  • Cena: wstęp wolny
  • Zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17,
  • Ograniczona liczba miejsc

 

Zajęcia w ramach projektu: „Online o książkach dla dzieci”, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

 

Zajęcia będą filmowane, a relacja z nich pojawi się na naszej stronie FB, jest to wymóg projektu ministerstwa. Uczestnictwo w zajęciach jest więc równoznaczne z zgodą na udział w nagraniu. Prowadzenie: ukochana przez dzieci pani Kamila.

Miejsce wydarzenia:
ul. Lentza 35a,
02-956 Warszawa - Wilanów
Organizator:

Kluboksięgarnia dziecięca Badet

ul. Lentza 35a,
02-956 Warszawa - Wilanów
tel.: 22 499 37 17

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć