Warszawa

Warszawa, Wilanów Zima! 6–11 lat

Ferie zimowe Podróż z książką do tajemniczych krain

Wpis archiwalny

Macie ochotę przeżyć wspaniałą przygodę podczas ferii zimowych? Lubicie książki, jesteście ciekawi świata a podróże sprawiają Wam radość? W takim razie nie może Was zabraknąć na naszych zajęciach.

 

Zapraszamy na szybki przegląd najważniejszych informacji dotyczących zajęć w czasie ferii:

  • Co: Zajęcia „Podróż z książką do tajemniczych krain”
  • Dla kogo: dzieci w wieku  6-11 lat
  • Kiedy: 10.02-14.02 (I tura) oraz 17.02-21.02 (II tura) godz. 11:00-14:00
  • Gdzie: Biblioteka na ul. Kolegiackiej 3 (I piętro)
  • Liczba miejsc: 15 na turę
  • Zapisy: pod numerem telefonu 22 423 57 55 oraz osobiście w Bibliotece
  • Koszt: bezpłatne
     

Książki: Barroux „Rozgwiazdo, gdzie jesteś?”, „Morza i oceany”, Malissa Castrillon „Najdzielniejsza mała Min”, Antoine Guiloppe „Zakochana Akiko”, Anna Castagnoli „Złota klatka”, Jorn Lier Horst „Operacja wyspa”, Benji Davies „Cudowna wyspa dziadka”, Sylvia Vanden Heede „Felek i Tola na wyspie”, Aleksandra i Daniel Miezielińscy „Mapy”, Daniel Defoe „Przypadki Robinsona Cruzoe”, Susie Hodge „Góry”, Bernadette McDonald „Ucieczka na szczyt”, Nigel Shepherd „Wspinaczka skałkowa”.

 

Co na Was czeka:

Wspaniałe wyspy, pełne tajemnic kontynenty, morza i oceany kryjące w sobie zagadki i nieznane skarby. Pełen zapachów i smaków Daleki Wschód, wysokie, pokryte śniegiem szczyty, ciemne tonie morskie i słony nieprzewidywalny dom orek, wielorybów, delfinów oraz innych zwierząt. To wszystko czeka na Was podczas ferii w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wilanów przy ul. Kolegiackiej 3. W czasie spotkań będziemy zwiedzać podwodny świat, podróżować po Chinach i Japonii. Odwiedzimy pewnego rozbitka mieszkającego na bezludnej wyspie i wraz z alpinistami wyruszymy na górskie szczyty. Dowiemy się jak przetrwać w ekstremalnych warunkach, co potrzebne jest, by zacząć przygodę ze wspinaczką. Zagłębimy się w świat podwodnej fauny i flory i poznamy kulturę Dalekiego Wschodu. Naszym książkowym wyprawom będą towarzyszyć rozgrywki gier planszowych, warsztaty plastyczne, pokazy filmowe oraz świętowanie Dnia Kota, Walentynek i karnawału. Nie zabraknie oczywiście aktywności fizycznej w postaci wyjścia na kręgle.

 

Zabierzcie ze sobą wygodne ubranie i obuwie, smaczne kanapki i coś pysznego do picia, dobry humor i dużą dozę ciekawości. Czekamy na Was w Bibliotece przy ul. Kolegiackiej 3 od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-14:00. Razem przeżyjmy tę niezwykłą przygodę!

 

wydarzenie na Facebooku

 

mat. Organizatora

Miejsce wydarzenia:
Biblioteka Główna (Wypożyczalnia nr 52)
ul. Kolegiacka 3
02-960 Warszawa
Organizator:

Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)

ul. Kolegiacka 3
02-960 Warszawa
tel.: 22 423 57 55

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć