Warszawa

Koncert dla dzieci "Zimowe mruczanki"
Warszawa Spotkanie od 5 lat

Koncert dla dzieci "Zimowe mruczanki"

18 stycznia 2020
Wpis archiwalny

godz. 12.30
 

Zapraszamy na koncert dla dzieci „Zimowe mruczanki” w wykonaniu Jerzy Filar Band w składzie Jerzy Filar, Emilka Filar, Florian Ciborowski, Franciszek Wojnarski

 

dla dzieci od 5 lat.


Przedstawimy Państwu utwory pochodzące z płyty zatytułowanej „Tatusiowe Mruczanki”, autorstwa znakomitego poety i barda Andrzeja Brzeskiego.
Utwory zaprezentowane w programie artystycznym są ilustracją jednego dnia radośnie przeżytego z maluchem. Mamy nadzieję, że w czasach, w których coraz częściej zadajemy sobie pytanie jak mądrze wychować dziecko, koncert „Zimowe Mruczanki” umocni rodzinne relacje i stanie się dla Państwa inspiracją, by ciekawie spędzić czas z dzieckiem.


Jerzy Filar zaśpiewa i zagra na gitarze w towarzystwie Floriana Ciborowskiego – multiinstrumentalisty, który zagra na banjo, harmonijkach ustnych, skrzypcach i gitarze.


W drugiej części koncertu wystąpią młodzi wirtuozi:
Emilka Filar uczennica piątej klasy szkoły podstawowej im. Emila Młynarskiego w Warszawie, zagra na saksofonie oraz Franciszek Wojnarski, uczeń szóstej klasy szkoły podstawowej im. Oskara Kolberga w Warszawie, zagra na akordeonie.

 

BILETY
Bezpłatne wejściówki od 13.01 w BOK i on-line www.bok-bielany.eu

Miejsce wydarzenia:
Adres: ul. Goldoniego 1, 01-913 Warszawa
Miejsce: sala teatralna
Godzina otwarcia bram: ok. 15 minut przed imprezą
Organizator:

Bielański Ośrodek Kultury

ul. Goldoniego 1,
01-913 Warszawa
tel.: 022 834 65 47

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć