Warszawa

Inca Play zaprasza latem
Warszawa Lato!

Inca Play zaprasza latem

Centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play serdecznie zaprasza swoich najmłodszych gości na mini kolonie. Turnus bądź dzień to między innymi opieka kadry, pyszne i pożywne posiłki, edukacyjne i ekologiczne warsztaty, spotkania z ratownikiem medycznym, seans w kinie i oczywiście wspaniała zabawa wśród unikatowych atrakcji Sali zabaw.
Więcej szczegółów znajdziesz na stronie sali zabaw dla dzieci  bądź pod numerem telefonu 22 311 75 11.

Zadzwoń i zapisz swoje dziecko, aby mogło doświadczyć super przygody!

 

Chcielibyście się podzielić fantastycznymi wspomnieniami i wygrać wprost wymarzone urodziny dla dziecka  w najlepszym centrum rozrywki dla całej rodziny ?

Weźcie więc udział w konkursie urodzinowym  organizowanym przez salę zabaw Inca Play, znajdującą się na Warszawskiej Ochocie. To bardzo proste i możliwe ! zajrzyjcie na stronę www.incaplay.pl  i przekonajcie się sami!

 

Sala zabaw Inca play słynie z najlepszych przyjęć urodzinowych w Warszawie, a to za sprawą najpiękniejszych salek urodzinowych , których do wyboru jest aż 6 ! każda jest zupełnie inna, piękna z dodatkowymi atrakcjami w swoim wnętrzu.

Każda salka to inna przygoda ! Weźcie małego jubilata na zwiedzanie Sali zabaw, ponieważ w Inca Play przed rezerwacją urodzin możecie obejrzeć każdą salę i wybrać tę, która najbardziej przypadła do gustu.  Poza salkami to Centrum rozrywki  wyróżnia różnorodność pakietów urodzinowych :

 

Jak wiadomo na przyjęciu musi być też pyszne jedzenie, w Inca Play o catering zadba Inca Cafe. To kawiarnia która mieści się na terenie Sali zabaw, więc wszystko jest świeże, pyszne i przygotowywane na miejscu! A jak wiadomo, w dzisiejszych czasach zdrowe i pożywne posiłki to podstawa aby być zdrowym i pełnym energii. Inca Cafe to również kawiarnia dla rodziców.

Miejsce stworzone po to aby każdy rodzic, mógł przyjść na kawę i ciasto- odpocząć, popracować. Bo w okolicach kawiarni znajduje się przestronna strefa dla maluszków i właśnie tam bawią się dzieci kiedy rodzice odpoczywają, serdecznie polecamy to miejsce na przyjemny poranek .
Zachęcamy do obserwowania Sali zabaw w społecznościowych: fanpage’a na Facebooku oraz profilu na Instagramie

 

We wrześniu centrum rozrywki dla całej rodziny szykuje dla Was totalną niespodziankę- przekonacie się, że powrót do szkoły to może być ogromna przyjemność !

Organizator:

Sala Zabaw Inca Play

Al. Jerozolimskie 179 C.H. Blue City, (poziom +4),
02-222 Warszawa
tel.: 22 311 75 11

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć