Warszawa

Meet Point
Warszawa Spotkanie

Meet Point

od 23 maja do 26 maja 2019
Wpis archiwalny

Internetowi idole dzieci i młodzieży, gry elektroniczne oraz fantastyczne wystawy już wkrótce na PGE Narodowym!

 

W dniach 23-26 maja już po raz drugi w ramach Warszawskich Targów Książki odbędzie się festiwal Meet Point.  W 2018 r. podczas tego wydarzenia odbył się pierwszy turniej esportowy na PGE Narodowym oraz spotkania z ponad 50 youtuberami. Wydarzenie było niezapomnianą atrakcja dla młodych osób oraz ich rodziców, którzy przybyli na Targi Książki. Dla wielu z nich była to niezwykła okazja, aby pokazać opiekunom swoją pasję i zainteresowania. W tym roku atrakcji również nie zabraknie, a fani gier i fantastyki spotkają się nie na płycie stadionu, ale na dwóch piętrach strefy Biznes Klubu.


Tak było rok temu:

 


Na górnym poziomie powstanie strefa fantastyki, czyli miejsce wystaw komiksów i replik ze znanych filmów i seriali, jak np. budka Tardis z Doctora Who oraz strojów ze STAR WARS. Do tego odbędą się spotkania z twórcami fantastyki i cosplayerami. Nie zabraknie również gier planszowych, popkulturowych wystawców oraz wielu dodatkowych atrakcji dla dzieci i rodziców.

 

 

Na dolnym poziomie, od piątku, otwarta będzie strefa gamingu. Odbędą się tam spotkania z youtuberami i influencerami, których na liście goście już w tym momencie jest ponad dwudziestu. Do tego powstaną strefy free2play m.in. w APEX Legends i World War 3, odbędą się konkursy z nagrodami oraz turnieje esportowe w najpopularniejsze tytuły, jak CS:GO lub FIFA . Dzięki partnerowi technologicznemu Actina, strefy zostaną wyposażone w jedne z najlepszych komputerów w Polsce.
Jednym z głównych punktów programu będzie esportowy turniej Counter-Strike: Global Offensive. Wezmą w nim udział najlepsze polskie drużyny, a zwycięski zespół zakwalifikuje się do wielkiego finału Games Clash Masters w Gdyni. Tam na widowiskowej scenie w Gdynia Arenie weźmie udział w międzynarodowej rozgrywce o trofeum i 100.000$.

 


Wydarzenie jest częścią jednej z największych imprez literackich w Europie – 10. edycji Warszawskich Targów Książki. W tym roku na oba wydarzenia obowiązuje jeden, wspólny bilet. Bilety w cenach od 5 do 30 zł dostępne są na stronie wydarzenia http://meetpoint.waw.pl/.


Śledź Meet Point na PGE Narodowym:  
Facebook: https://www.facebook.com/meetpointpl/
Instagram: https://www.instagram.com/meetpointpl/

 

mat. Organizatora 

Miejsce wydarzenia:
PGE Narodowy
al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
Organizator:

Warszawskie Targi Książki

Wydarzenia w Warszawie

Warto zobaczyć