aNauczycielu! Zgłoś swoją szkołę do BaśnioBOJU!

Warszawa

Kompozycja z żywych kwiatów dla Babci lub Dziadka
Warszawa Warsztaty od 6 lat

Kompozycja z żywych kwiatów dla Babci lub Dziadka

19 stycznia 2019
Wpis archiwalny

godz. 12.00-13.30

Opłata 70 zł (wykonanie 1 kompozycji). Obowiązują zapisy. Wykonane prace są własnością uczestników.

 

Dla kogo? Młodzież 12+ oraz duety rodzinne: rodzic + dziecko 6+.

 

Jedyna okazja, by zamiast do kwiaciarni, przyjść na warsztaty florystyczne i własnoręcznie wykonać upominek od serca na Dzień Babci i Dziadka.

Będzie to kompozycja barokowa z żywych kwiatów, czyli kompozycja o nieregularnym kształcie, nietypowa, inspirowana holenderskim malarstwem. Podpatrzymy jak Holendrzy potrafili układać bukiety i uwieczniać je na obrazach. Wykonamy wspólnie lekkie, subtelne i pełne uczuć kompozycje, używając do tego nowoczesnych dodatków florystycznych.

Warsztaty florystyczne w ramach cyklu „Sobota dla Małych i Dużych” prowadzi Bożena Wiśniewska.

 

Więcej

Organizator:

Dom Kultury Zacisze

ul. Blokowa 1
03-641 Warszawa
tel.: 22 679 84 69, 22 743 87 10

Wydarzenia w Warszawie

Przeczytaj również

Warto zobaczyć

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). Pragniemy poinformować cię iż dbamy o twoją prywatność i bezpieczeństwo twoich danych. Stosujemy się do zasady minimalizacji zbieranych danych. Strona czasdzieci.pl używa plików cookie by świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Możecie Państwo w każdej chwili zmienić ustawienia cookie swojej przeglądarki. Więcej informacji oraz przysługujące ci prawa znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Zamknij (×)