Warszawa

PUF! W Teatrze Niewielkim. Świat koloru i formy

Dawno nie widziałam tak dobrego, a zarazem tak wyważonego w ilości bodźców spektaklu dla maluchów. Mowa tu o PUF! w Teatrze Niewielkim.

 

Wyszłam z teatru, rozejrzałam się po Soho Factory, jedynym w swoim rodzaju miejscu, w którym czas zatrzymał to, co historycznie cenne i ośmielam się twierdzić, że spędziłam bardzo udany dzień.

 

Wyjście do Soho Factory zawsze przyprawia o przyjemny dreszczyk emocji. Sam teren tego poprzemysłowego miejsca, już dawno mocno ucywilizowany, to mekka różnego rodzaju aktywności: od designerskich, poprzez gastronomiczne i - rzecz jasna - artystyczne.

 

Teatr Niewielki dzieli przestrzeń z Teatrem Soho. Foyer z przytulnymi fotelami, stoliczkami i półkami zabawek pozwalają maluchom cierpliwie doczekać do przedstawienia. 

Najnowszy spektakl w Niewielkim "PUF!", to wyważona w formie, delikatna gra zmysłów, odkrywanie świata poprzez identyfikację kształtów, radość z usłyszanych i znanych dzieciom zabawnych odgłosów i podziwianie piękna budzącego się życia z szarych stożkowych figur.

 

Jest to, co dzieci lubią: balonowe kształty, które zamieniają się w tajemnicze żyjątka, jest energetyczny taniec i...tajemnicza postać, która wykluwa się z ostatniego stożka. Kim jest i co potrafi?

Zobaczcie sami odwiedzając Teatr Niewielki!

Na koniec rodzinna integracja z balonowymi bohaterami i Aktorkami przedstawienia.

Polecamy!

 

Agnieszka Bińczycka

fotografie stanowią własność Teatru, opublikowane za zgodą placówki

 

1/3
1/3
2/3
2/3
3/3
3/3

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć