Warszawa

Zwierzogród. W futrze czy bez uśmiejesz się do łez

Zwierzogród. W futrze czy bez uśmiejesz się do łez

Fantastyczna animowana komedia sensacyjna! Cała moja rodzina była zachwycona.

 

Zwierzogród to miasto, w którym żyją wszystkie zwierzęta świata. Gatunek ludzki nie istnieje. Nie można pomylić tego współczesnego city z zoo. Zwierzęta mieszkają w domach, mają rodziny i pracę. Poznajemy w pełni ucywilizowaną zwierzęcą metropolię.

 

Główną rolę gra piękna króliczka Judy Hops. Od dzieciństwa chciała zostać policjantem i dopięła swego. Po ukończeniu Akademii Policyjnej zostaje przydzielona do Zwierzogrodu. Na początku otrzymuje zadanie wlepiania mandatów. To nie jest zajęcie jej marzeń. Robi to z wielką skrupulatnością, jednak najbardziej chciałaby tropić złodziei i mafiozów. W bajce poznajemy wiele ciekawych postaci - zwierzątek. Partnerem Judy zostaje Nick Bajer - sprytny lis, a szefem jest wół Komendant Bogo, wiceburmistrzem Obłoczek - Owieczka.
Judy jest ambitną policjantką i chce pokazać wszystkim, że mimo swojego wzrostu i kruchości potrafi pilnować porządku i prawa w mieście. Aby awansować, dostaje rozwikłanie kryminalnej zagadki.

 

Mamy okazję oglądać wesele krecików, powolną pracę leniwców w wydziale komunikacji i wiele innych śmiesznych przygód bohaterów bajki.

 

Oglądanie Zwierzogrodu, to była dla mnie wielka przyjemność.

 

Serdecznie polecam Kino ŚWIT. To studyjne kino w Domu Kultury ŚWIT na Targówku. Jeśli ktoś nie lubi multipleksów to jest to idealne miejsce na spędzenie niedzielnego popołudnia.


Na dubbing koniecznie trzeba zwrócić uwagę i pochwalić mistrzostwo aktorów i jeszcze muzyka Shakiry - nic dodać nic ująć. Trzeba to koniecznie zobaczyć!

Mama Kasia

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć