Warszawa

Po zakupach w Galerii Młociny… rodzinna zabawa w Majaland

Wystarczą zakupy za 100 złotych, aby otrzymać voucher „2 bilety w cenie 1” do wykorzystania w rodzinnym parku rozrywki Majaland. Taką promocję przygotowała warszawska Galeria Młociny. Klienci mogą rejestrować paragony i odbierać vouchery promocyjne do 7 października.

 

 

Galeria Młociny nieustannie zachęca klientów do korzystania ze swojej aplikacji mobilnej „Kupujesz i Masz”. Od 11 września do 7 października br. klienci mogą rejestrować w niej paragony, a za wydane łącznie 100 zł otrzymują voucher do parku rozrywki Majaland. Taki bon promocyjny uprawnia do odbioru gratisowego biletu w kasie przy zakupie innego biletu.

 

Co więcej, klienci mogą odbierać vouchery bez limitu, więc za każde wydane 100 zł Galeria Młociny przekaże chętnym kolejny bon promocyjny. Dzięki temu rodzina 2+2 może cieszyć się bezpłatnym wstępem dla dwóch osób!

 

Co czeka odwiedzających Majaland Warsaw?

 

Majaland Warsaw to magiczne miejsce, zlokalizowane zaledwie 30 minut od centrum Warszawy, które przenosi całe rodziny w fascynujący świat bajek. Park rozrywki oferuje zarówno przygody w towarzystwie Pszczółki Mai, jak i innych ulubionych bohaterów, takich jak Superwings. Majaland podzielony jest na dwie części - strefę na świeżym powietrzu oraz całoroczny budynek, który zapewnia rozrywkę niezależnie od pogody. Na powierzchni 8 tys. metrów kwadratowych znajduje się aż 26 różnorodnych atrakcji, m.in. Jett's Flight, Karuzela Motyli, Rollercoaster Wikingów czy Wielki Drakkar. Dodatkowo, bogata oferta gastronomiczna oraz możliwość zakupu pamiątek sprawiają, że wizyta w Majaland Warsaw to wymarzona rodzinna rozrywka, pełna przygód i uśmiechów.

 

Przenieś się w świat bajek razem z Majaland Warsaw i Galerią Młociny. Szczegóły promocji na stronie Galerii Młociny oraz w mediach społecznościowych.

 

Warto korzystać z aplikacji „Kupujesz i Masz”

 

Vouchery do parku Majaland to jedna z wielu promocji i atrakcji, jakie czekają na klientów korzystających z aplikacji Galerii Młociny „Kupujesz i Masz”. Rejestrowane paragony pozwalają również zbierać tzw. Złociny, czyli wirtualną walutę, za którą można „zakupić” nagrody rzeczowe. Wśród nich, np. akcesoria gamingowe, bilety do kina, vouchery do strefy gastronomicznej czy gadżety elektroniczne.

 

Wcześniej Galeria Młociny organizowała akcje promocyjne, w których użytkownikom aplikacji rozdawała bilety do Farmy Iluzji, parku wodnego Suntago czy vouchery na gokarty. Takie atrakcje naprzemiennie czekają na klientów cały rok!

 

 

Materiał sponsorowany

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć