Warszawa

Koncerty z MUNIANIĄ

Koncerty z MUNIANIĄ

MUNIANIA zaprasza rodziców z małymi dziećmi na wspólne muzykowanie. Koncerty z MUNIANIĄ to niezwykła przygoda muzyczna dla całej rodziny. Koncerty są interaktywne, co oznacza, że dzieci mają możliwość współuczestnictwa w występie. Atmosfera koncertu jest pełna radości i zabawy, a zarazem ma walor edukacyjny. Muzyka doskonale oddziałuje na dzieci, pobudzając ich wyobraźnię i kreatywność. Podczas koncertu dzieci rozwijają poczucie rytmu i zdolności artystyczne, mogą tańczyć, skakać, klaskać i śpiewać oraz bawić się rytmem i melodią. W programie koncertów: muzyka klasyczna (Mozart, Chopin, Moniuszko, Lutosławski), a także piosenka włoska, piosenka francuska i piosenka polska.

 

Fundacja MUNIANIA specjalizuje się w edukacji muzycznej najmłodszych. W ramach swojej działalności prowadzi zajęcia umuzykalniające Muniania (Muzyczna Niania) w Warszawskim Towarzystwie Muzycznym, w Pałacu Szustra na warszawskim Mokotowie. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci 0-3, a prowadzone są zgodnie z Teorią Uczenia się Muzyki Edwina Eliasa Gordona, która polega na rozwijaniu zdolności muzycznych i kształtowaniu języka muzycznego u dzieci, za pomocą śpiewu i ruchu (poprzez zabawę!). Wartościowym dopełnieniem zajęć jest tworzenie więzi pomiędzy maluszkiem a jego rodzicem. Nieodłącznym elementem edukacji dzieci są tzw. koncerty gordonowskie, które wpisują się w edukację, ponieważ od urodzenia wychowują się w środowisku muzycznym, które jest tak ważne dla rozwoju muzycznego dziecka. Zajęcia i koncerty oprócz kształtowania zdolności muzycznych, wyrabiają umiejetność koncentracji, spostrzegawczość, kształtują koordynację ruchową, a także pomagają przełamać nieśmiałość.

 

Dzielnica Białołęka, Białołęcki Ośrodek Kultury oraz Fundacja MUNIANIA zapraszają rodziców z małymi dziećmi na wspólne muzykowanie. Na cały cykl składa się 8 rodzinnych spotkań z różnorodną muzyką, w programie: muzyka klasyczna (Mozart, Chopin, Moniuszko), piosenka włoska, piosenka francuska i piosenka polska.

  • 23.09 o godz. 11:00 - Pół żartem z Mozartem
  • 28.10 o godz. 11:00 - Krecia Robota
  • 4.11 o godz. 11:00 - Francja Elegancja

 

Dzielnica Mokotów, Dom Kultury Dorożkarnia oraz Fundacja MUNIANIA zapraszają rodziców z małymi dziećmi na wspólne muzykowanie. Cały cykl to 3 rodzinne spotkania z muzyką. W programie: muzyka klasyczna (Mozart), piosenka francuska i piosenka polska.

  • 24.09 o godz. 11:00 - Pół żartem z Mozartem
  • 22.10 o godz. 11:00 - Krecia Robota
  • 5.11 o godz. 11:00 - Francja Elegancja

 

Więcej informacji na stronie:

https://muniania.pl

oraz na FB: facebook.com/muzycznaniania

oraz na Instagram: instagram.com/muniania.fundacja

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć