Warszawa

Weekend w pigułce 29.02-1.03.2020

Weekend w pigułce 29.02-1.03.2020

W zestawieniu polecamy nowy cykl koncertów dla dzieci, spotkanie podróżnicze, warsztaty rzeźbiarskie i nowatorski spektakl. 

 

1/6
1/6

W lutym do kawiarni Nowy Świat Muzyki zawitał nowy cykl koncertów dla dzieci. Najmłodsi są włączani do muzyki poprzez wspólne słuchanie, śpiewanie i tańczenie rodziców, dziadków i dzieci. Koncerty o godzinie 10.00 przeznaczone są dla dzieci w wieku 0-2 lata, a późniejsze o 11.15 i 12.30 dla dzieci w wieku przedszkolnym.

 

Więcej informacji tutaj.

2/6
2/6

Gościnny spektakl Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Kolorowa komedia dla dzieci, która w nowatorski sposób porusza temat tożsamości. Dla dzieci od 5. roku życia. 

 

Więcej informacji tutaj.

3/6
3/6

Podczas niedzielnego spotkania w cyklu "Rodzinne niedziele w Muzeum Narodowym", uczestnicy odwiedzą pracownię animalisty i przyjrzą się malarstwu przedstawiającemu zwierzęta.

 

Więcej informacji tutaj.

4/6
4/6

Muzeum Literatury zaprasza na bezpłatne warsztaty rysunkowo–rzeźbiarskie. Przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku 8-12 lat. Odbywają się w ramach cyklu „Śladami Augusta Zamoyskiego towarzyszących wystawie „August Zamoyski. Myśleć w kamieniu”.

 

Więcej informacji tutaj.

5/6
5/6

Spotkanie podróżnicze, które zaznajomi uczestników z kulturą Meksyku. "Opowieści Trzech Pomarańczy" to tradycyjne i współczesne historie przywiezione prosto z Meksyku, dla Małych i Dużych słuchaczy.

 

Więcej informacji tutaj.

6/6
6/6

Więcej wydarzeń na sobotę i niedzielę.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć