Warszawa

Dzień Babci i Dziadka 2020

Dzień Babci i Dziadka 2020

Przed nami dwa wyjątkowe dni, podczas których dziękujemy Dziadkom, lepiej poznajemy swoje korzenie i budujemy więzi międzypokoleniowe. 

 

Poniżej znajdziecie kilka propozycji m.in. warsztatów i koncertów, dzięki którym dzieci i Dziadkowie będą mogli uczcić te dni jeszcze lepiej. 

 

1/10
1/10

Już od piątku na scenie Teatru Guliwer będziemy mogli oglądać interpretację wyjątkowej opowieści o międzypokoleniowej relacji. Warto spędzić taki wieczór w teatrze z Babcią i Dziadkiem. 

Więcej informacji tutaj

2/10
2/10

Rodzinne warsztaty plastyczne, przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat i ich rodziców. 22 i 29 stycznia będzie można wykonać własnoręcznie prezenty dla Babci i Dziadka. Wstęp wolny.

 

Więcej informacji tutaj

3/10
3/10

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Praga Południe zaprasza na warsztaty, podczas których dzieci z Dziadkami będą mogli wykonać kolaże ze starych zdjęć. Wstęp bezpłatny, z zapisami.

 

Więcej informacji tutaj

4/10
4/10

Jeśli laurki dla Babci i Dziadka jeszcze nie są gotowe, dzieci mogą je wykonać podczas warsztatów w bibliotece. Wstęp wolny. 

 

Więcej informacji tutaj

5/10
5/10

Koncert sentymentalny, przenoszący do czasów młodości Dziadków. Dzieci usłyszą pieśni i przyśpiewki ludowe wykonane na skrzypcach i ukulele. W programie także zabawy z dzieciństwa Dziadków.

 

Oczywiście, Dzieci zaproszone są z Dziadkami! 

 

Więcej informacji tutaj

6/10
6/10

Międzypokoleniowy seans filmowy dla małych i dużych z okazji Dnia Babci. "Cały świat Romy” to film o niezwykłej relacji wnuczki z babcią. Pokaz przedpremierowy dedykowany jest dzieciom od 9 lat, ich Rodzicom i Babciom.

 

Więcej informacji tutaj

7/10
7/10

Dzieci, wraz z Babciami i Dziadkami, będą miały szansę poznać historię swojej rodziny i utworzyć własne drzewo genealogiczne. To świetna okazja do rozmowy o korzeniach i lepszego poznania siebie nawzajem. Wstęp wolny. 

 

Więcej informacji tutaj

źródło zdjęcia

8/10
8/10

Biblioteka Publiczna w Dzielinicy Bemowo przygotowała szereg atrakcji podczas tych wyjątkowych dni. W wielu filiach biblioteki będzie można własnorećznie wykonać laurki i zakładki dla Dziadków. 
Dzieci, Babcie i Dziadkowie zaproszeni są także na Bajkoczytanie, specjalne im dedykowane. 

Biblioteka przygotowała również upominki dla Dziadków!

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

 

Więcej informacji tutaj

9/10
9/10

Upominki od serca, będzie można także wykonać w bibliotece na Wilanowie. Zaproszone są dzieci z Rodzicami. Wstęp wolny.

 

Więcej informacji tutaj

10/10
10/10

Kolejne wydarzenia będziemy dodawać na bieżąco. Śledźcie nasz kalendarz

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć