Warszawa

Bale karnawałowe dla dzieci

Bale karnawałowe dla dzieci

Warto skorzystać z tego wyjątkowego czasu w roku i zabrać dzieci na zabawy karnawałowe.

 

Z pewnością ucieszy je możliwość przebrania się w kolorowe stroje. Polecamy bale zarówno dla dzieci, jak i dla całych rodzin.

 

Podpowiadamy, gdzie można znaleźć styczniowe bale karnawałowe w Warszawie.

 

1/6
1/6

Ten bal odbędzie się pod Warszawą, ale jest wyjątkowy, ponieważ Dziecięca Akademia Twórczości będzie świętować swoje urodziny. Wstęp jest bezpłatny, a oprócz tańców i poczęstunku, na uczestników czekają także kreatywne warsztaty.

 

Więcej informacji tutaj.

2/6
2/6

Misiowi Przyjaciele zapraszają do zabawy całe rodziny! Potańcówki odbędą się aż w trzech lokalizacjach. Jeśli jesteście fanami ZUMBY, nie może Was zabraknąć.

 

Kino Iluzjon

 

Kino Wisła

 

Kino Luna

3/6
3/6

Uczestnicy tego balu będą nie tylko tańczyć, ale przede wszystkim będą poszukiwać Wyspy Skarbów! Każde dziecko będzie mogło wziąć aktywny udział w zabawie i sprostać ciekawym zgadkom.

 

Więcej informacji tutaj

4/6
4/6

W dzielnicy Ursus także zapowiada się dobra zabawa. Bal karnawałowy poprowadzą aktorzy, zapewniając konkursy, najlepsze hity muzyczne oraz naukę popularnych tańców.

 

Podczas balu, rodzice zaproszeni są na kawę i herbatę. 

 

Więcej informacji tutaj

5/6
5/6

W dzielnicy Wesoła odbędzie się bal przeznaczony dla dzieci w wieku 3-9 lat, który poprowadzą aktorzy. W planie zabawy, tańce, a także ciekawe konkursy.

 

Więcej informacji tutaj

6/6
6/6

W kolorowych strojach i maskach warto ruszyć na Pragę. Tam zabawa dla dzieci i opiekunów odbędzie się w Klubie Kultury Gocław. Zapowiada się bardzo tanecznie.

 

Więcej informacji tutaj

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć