Warszawa

Oferta familijna Teatru Syrena

Oferta familijna Teatru Syrena

 

Dzieci z Bullerbyn

Familijny spektakl wiernie oddający klimat powieści Astrid Lindgren. Zwariowane przygody paczki przyjaciół z Bullerbyn, dużo muzyki, tańca i okazji do wspólnego, serdecznego śmiechu. Opowieść o małych, wszędobylskich mieszkańcach sympatycznej osady Bullerbyn zna niemal każdy, bo powieść Astrid Lindgren to szkolna lektura a zarazem jedna z ukochanych książek dzieciństwa wielu pokoleń. Teraz dziadkowie, rodzice i dzieci mogą obejrzeć jej sceniczną wersję na deskach Teatru Syrena.

 

 

Królowa Śniegu

Jedna z najbardziej znanych baśni Andersena zilustrowana muzyką Piotra Hertla i piosenkami Agnieszki Osieckiej. Wywołująca dreszcz grozy podróż w głąb mroźnej krainy zła historia Kaja i Gerdy, którzy za sprawą okrutnej królowej zostają rozdzieleni.

W serce Kaja trafia odłamek zwierciadła, co sprawia, że chłopiec zaczyna być obojętny wobec innych. Zafascynowany Królową Śniegu daje się uprowadzić do jej pałacu. Zrozpaczona Gerda wyrusza na poszukiwania przyjaciela.
Spektakl, wykorzystując nowoczesną technikę, przenosi młodego widza w baśniowy świat pełen tajemnic i magii. Działając na wyobraźnię dziecka, przekonująco opowiada o sile przyjaźni i zwycięstwie Dobra nad Złem.

W 2001 roku przedstawienie otrzymało Atest przyznawany przez Kapitułę ASSITEJ na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży „Korczak”. W lutym 2013 roku mieliśmy przyjemność zagrać 400. spektakl.

 

 

Niania w teatrze

Chcesz wybrać się do teatru, ale nie masz z kim zostawić swojej pociechy?

Teatr Syrena ułatwi Ci decyzję i pomoże miło spędzić wieczór. Projekt „Niania w teatrze” umożliwia rodzinom wspólne wyjście. Przed przedstawieniem rodzice mogą pozostawić swoje dziecko pod opieką doświadczonych animatorów. Wy oglądacie spektakl, dziecko spędza czas na twórczej zabawie podczas warsztatów teatralnych.

Zapraszamy rodziców z dziećmi między 4 a 10 rokiem życia.
Cena biletu na spektakl pozostaje zgodna z cennikiem, a koszt opieki nad dzieckiem wynosi 10 zł. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona w związku z czym prosimy o wcześniejszą rezerwację. Zapraszamy do teatru 15 min. przed rozpoczęciem spektaklu i odbiór dziecka najpóźniej 20 min. po jego zakończeniu.

 

 

https://teatrsyrena.pl/

 

mat. Organizatora

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć