Warszawa

Spotkanie ze św. Mikołajem w Polskim Radiu Dzieciom

Spotkanie ze św. Mikołajem w Polskim Radiu Dzieciom

W najbliższy piątek 6 grudnia Polskie Radio Dzieciom odwiedzi wyjątkowy gość. Do radiowego studia zajrzy św. Mikołaj!

 

Mikołaj przygotuje kilka niespodzianek dla najmłodszych słuchaczy. A kto nie dotrze na mikołajkowe spotkanie osobiście, będzie mógł zadzwonić do św. Mikołaja podczas specjalnej audycji na antenie Polskiego Radia Dzieciom!

 

 

Polskie Radio Dzieciom to miejsce, w którym podczas tak wyjątkowego dnia nie może zabraknąć Mikołaja! Najpierw św. Mikołaj pojawi się jako gość w „Poranku” (godz. 7.00-10.00) i opowie m.in. o tym, jakie atrakcje przygotował dla dzieci. Następnie w godz. 12.00-14.40 spotka się ze słuchaczami w studiu Polskiego Radia Dzieciom. To wtedy najmłodsi będą mogli wręczyć mu napisany wcześniej list i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie! Zanim jednak Mikołaj zabierze wszystkie listy ze sobą, zostaną udostępnione na stronie polskieradiodzieciom.pl w formie galerii.

 

Na zakończenie wizyty w Polskim Radiu Dzieciom, Mikołaj poprowadzi „Popołudnik” (godz. 15.00-17.00). Dla wszystkich dzieci, które nie zobaczą Gwiazdora w radiowym studiu, przygotowana została jeszcze jedna niespodzianka! W trakcie audycji będzie można zadzwonić do św. Mikołaja i zapytać go na przykład o to, jak pielęgnuje swoją długą brodę oraz ilu pomocników pomaga mu pakować świąteczne prezenty! Na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia każdy uczestnik otrzyma dyplom oraz zdjęcie.

 

Na spotkanie ze św. Mikołajem zapisy przyjmowane są elektroniczne pod adresem: dzieci@polskieradio.pl. Wstęp bezpłatny!

 

 

Polskie Radio Dzieciom nadawane jest w Internecie, w systemie DAB+ oraz na urządzeniach mobilnych przez aplikację. Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje kilkadziesiąt premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć