Warszawa

Zabierz dziecko do Teatru Capitol i pokaż mu magię Teatru!

Warszawski Teatr Capitol zaprasza na muzyczne przedstawienia, które bawią i uczą jednocześnie.

 

Przekraczając próg teatru młody widz przenosi się do świata, który gwarantuje mu różnorodność doznań.


Teatr oferuje adaptacje znanych bajek, takich jak: „JAŚ I MAŁGOSIA”, „WANNA ARCHIMEDESA”, „CUDOWNA LAMPA ALADYNA”, „DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA”, „PIOTRUŚ PAN” ORAZ „PINOKIO”. Tej jesieni na scenie Teatru Capitol pojawi się także nowy, wyjątkowy spektakl, w którym występują dzieci. Jest o piękna historia z życia szkoły, opowiedziana w formie musicalu. Roztańczone, pełne emocji i pięknych piosenek przedstawienie „FRIENDS" dotyka aktualnych problemów, z którymi zmagają się na co dzień dzieci i nastolatki.

 

By nieustannie rozwijać i pobudzać dziecięcą wyobraźnię oraz wiedzę Teatr Capitol w cenie biletu gwarantuje po spektaklach wiele dodatkowych atrakcji. Po każdym przedstawieniu bajkowym w tygodniu odbywają się warsztaty teatralne, prowadzone przez aktorkę Annę Modrzejewską. Pozwalają one dzieciom poznać teatr od kuchni. Mali widzowie mogą dowiedzieć się jak tworzy się spektakl oraz jak aktorzy wcielają się w bohaterów bajek. Sami mają również okazję spróbować gry aktorskiej i występów na scenie. Poprzez aktywny udział, dzieci rozwijają swoją kreatywność, uczą się współpracy z rówieśnikami i otwierają na nowe doznania. W weekendy po każdej bajce na najmłodszych czekają natomiast pełne gier i zabaw animacje. Grupowe zajęcia ruchowe pozwalają dzieciom zarówno na intelektualne jak i fizyczne wyzwania. To doskonała forma pobudzenia wyobraźni i spożytkowania energii przez nasze maluchy. Po wszystkich bajkach w grudniu teatr zaprasza na spotkanie z Mikołajem.


JUŻ TERAZ  ZAPRASZAMY DO REZERWACJI I ZAKUPU NAJLEPSZYCH MIEJSC NA WIDOWNI NA WEEKENDOWE SPEKTAKLE:

 

„PINOKIO” to teatralna adaptacja znanej na całym świecie bajki.Przepiękna i wzruszająca opowieść o wystruganym z magicznego drewna pajacyku, który staje się prawdziwym chłopcem.
Pełna zabawnych przygód historia niesie ponadczasowe wartości oraz naukę dla nas samych. Spektakl dla dzieci od lat pięciu.
Zapraszamy: w soboty: 28 września, 30 listopada i 7 grudnia oraz w niedzielę 13 października.
Bilety

 

„DR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA” to fascynująca opowieść muzyczna o prawdziwej przyjaźni oraz wielkiej miłości do zwierząt. Widz przenosi się w zaczarowany świat, w którym może zrozumieć mowę zwierząt. Adaptacja powieści Hugh Loftinga to jedna z najbardziej obleganych dziecięcych pozycji w repertuarze Teatru Capitol. Spektakl dla dzieci od lat czterech. Zobaczyć go można:
w sobotę 26 października oraz w niedzielę 1 grudnia.
Bilety

 

Sceniczna wersja pięknej baśni „JAŚ I MAŁGOSIA”, na której wychowały się całe pokolenia, to wspaniała musicalowa zabawa w teatr, który powstaje na scenie na oczach publiczności. Spektakl dla dzieci od lat trzech. Przygody Jasia i Małgosi można zobaczyć w niedziele: 17 listopada oraz 8 grudnia.
Bilety

 

„WANNA ARCHIMEDESA” to przygoda o jakiej nie śniło się filozofom. Bajka, która wprowadza w fantastyczny świat odkryć i wynalazków, pochłania bez reszty każdego, kto zasiądzie na  widowni. Zarówno dorosłego jak i tego najmłodszego. W roli Profesora Rozumnego, którego mnóstwo widzów zdążyły już pokochać, rewelacyjny Krzysztof Tyniec.  Na „Wannę Archimedesa“ zapraszamy dzieci od lat sześciu. Spektakl zobaczyć można w niedziele: 22 września, 20 października, 24 listopada oraz 8 grudnia.
Bilety
 
CUDOWNA LAMPA ALADYNA jest opowieścią o zaczarowanej lampie, z ukrytym w niej spełniającym wszystkie życzenia, potężnym duchem Dżinem, to jedna z najbardziej znanych baśni z „Księgi Tysiąca i Jednej Nocy”. Czarnoksiężnik Roeoender pragnie za wszelką cenę zdobyć wyjątkową lampę, która ukryta jest w jaskini wraz z innymi skarbami. Dostęp do tej kryjówki ma jedynie chłopiec o imieniu Aladyn. Czarodziej postanawia więc odnaleźć młodzieńca i podstępem nakłonić go do wejścia do skarbca. Na „Cudowna spektakl Lampa Aladyna” zapraszamy dzieci od lat pięciu w niedzielę 
6 października.
Bilety

 

Gwarantujemy, że czas spędzony z dzieckiem w teatrze dostarczy wielu niezapomnianych przeżyć i tak magicznie spędzony czas na długo pozostanie w pamięci całej rodziny.


Serdecznie zapraszamy!

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć