Warszawa » Wiadomości lokalne » Mam OKO na kulturę

Mam OKO na kulturępowiększ

Mam OKO na kulturę

Ośrodki Kultury większości z nas kojarzą się z przełomem lat 90 i 2000. To właśnie wtedy święciły one swoje triumfy: organizowały intrygujące wystawy, wydarzenia kulturalne i warsztaty dla dzieci. Dziś Ośrodki Kultury przeszły prawdziwą rewolucję! Prócz typowych aktywności proponują one także zajęcia high hells, koncerty rockowe czy… degustacje wina. To zupełnie nowy poziom kultury dostępnej dla każdego i na każdą kieszeń - na wyciągnięcie ręki!

 

Poznajmy się!
Poznaj nowoczesny ośrodek kultury - Ośrodek Kultury Ochoty (OKO). OKO to miejsce dla aktywnych - otwarte na twórczość amatorów i profesjonalistów w różnych dziedzinach Kultury. Szeroka oferta Ośrodka Kultury Ochoty zaspokoi potrzeby kulturalne zarówno rodzin, jak i osób starszych, dorosłych, a nawet wymagającej młodzieży. Skorzystasz tu z ciekawych prelekcji, warsztatów i kulturalnych spotkań, a także weźmiesz udział w modnym koncercie czy zobaczysz premierowy spektakl. Zaintrygowany?


Sobotni wypad w nowej odsłonie
Nie macie pomysłu na sobotni wieczór? Kolejny film i paczka chipsów na kanapie nie brzmią zbyt dobrze? Czas poszerzyć swoje horyzonty! W ten weekend sprawdźcie ofertę Ośrodka Kultury Ochoty. Okazuje się, że proponuje on nie tylko rozrywkę w postaci wystaw i wernisaży, ale także koncerty, spektakle czy potańcówki (i to wcale nie w stylu retro!). W Ośrodku Kultury Ochoty posłuchasz dziś m.in. jazzu, rocka, ballad i folku, a także wyszalejesz się na parkiecie, skorzystasz z licznych degustacji, pogadanek i pokazów. Możliwości jest naprawdę wiele!


Kulturalna randka?
Dlaczego nie! Zabierz swoją drugą połówkę na pokaz filmowy, wernisaż wystawy czy cykliczne spotkana z artystami. Chcesz zaskoczyć swojego partnera? Wybierzcie się na nietypowy wykład lub pogadankę. Jeśli dokładnie prześledzicie harmonogram na pewno znajdźcie coś dla siebie - oferta OKO jest na tyle szeroka, że zadowoli zarówno wielbicieli poezji, historii i sztuki, a także tych zainteresowanych najnowszymi trendami. Będzie romantycznie i niebanalnie!


Nauczmy się czegoś razem!
Ośrodek Kultury Ochoty to nie tylko miejsce w którym obejrzysz wystawę czy posłuchasz muzyki. Tu możesz także odkryć ukryty talent, rozwijać swoje pasje, czy poznać najbliższych sąsiadów. Koniecznie zajrzyj na spotkania sąsiedzkie, gdzie przy pysznej kawie i smacznych przekąskach porozmawiasz z osobami z Twojego najbliższego otoczenia. Może Pani Irenka z naprzeciwka czy Pan Zbyszek z klatki obok podzielają Twoje zainteresowania? Może znajdziesz długo poszukiwany znaczek do kolekcji lub kupisz spacerówkę z drugiej ręki? Pamiętaj, dobre stosunki między ludzkie zawsze owocują!


Jeśli masz zaś ochotę spróbować czegoś nowego skorzystaj z bogatej oferty warsztatowej. To propozycja nie tylko dla dzieci, choć i dla nich nie zabraknie atrakcji! Marzą Ci się zajęcia fotograficzne lub chcesz poznać tajniki szydełkowania? Nic trudnego! Połącz przyjemne z pożytecznym!


Pomocna dłoń
Co ciekawe, Ośrodek Kultury Ochoty to również warta uwagi propozycja na zagospodarowanie dzieciom czasu pozaszkolnego. W weekendy spędzicie rodzinnie czas na spotkaniach muzycznych, balach maskowych, a nawet… biorąc udział w różnego rodzaju przesłuchaniach! W ferie i wakacje OKO działa zaś ze zdwojoną siłą: w ciągu dnia oferuje liczne zajęcia plastyczne, warsztaty taneczne, spacery tematyczne czy rozwijające spektakle. Do tego można skorzystać z półkolonii, które pomogą rozwiązać problem opieki nad Maluchem w czasie letniej i zimowej przerwy w nauce. Brzmi nieźle prawda?


Dlaczego właśnie OKO?
Ponieważ charakteryzuje go przede wszystkim innowacyjność! Ośrodek Kultury Ochoty to miejsce, które od ponad 40 lat idzie z duchem czasu i rozwija się w miarę potrzeb okolicznych mieszkańców, tak by mogli bez przeszkód rozwijać swoje ambicje i pasje. To miejsce na mapie Warszawy, które trzeba poznać!

 

https://oko.com.pl/

 

mat. prasowe OKO


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Komitet Ochrony Praw Dziecka na Warszawskich... więcej » x
Zobacz » Wiadomości lokalne
Gdzie nad wodę?

Gdzie nad wodę?

Uff... ale upał! Ciepłe dni zachęcają do wyjścia z domu i spędzenia czasu gdzieś nad wodą, w ciszy i spokoju. W Warszawie i okolicach znajduje się kilka zbiorników wodnych otoczonych plażami. Są to miejsca atrakcyjne dla osób w każdym wieku, również dla dzieci. więcej »
Gramy całe wakacje: w Teatrze Polonia, Och-Teatrze i w plenerze

Gramy całe wakacje: w Teatrze Polonia, Och-Teatrze i w plenerze

Na scenach Teatru Polonia oraz Och-Teatru sezon trwa przez cały rok. Gramy w wakacje, całe lato, codziennie - w lipcu i sierpniu. więcej »
Weekend za miastem. Miasto-Ogród

Weekend za miastem. Miasto-Ogród

Jeśli marzy Wam się chwila oddechu za miastem, relaks w parku, wycieczka rowerowa lub piesza po lesie, wsiadajcie w samochód lub pociąg i ruszajcie do Podkowy Leśnej! więcej »
Weekend za miastem. Konstancin-Jeziorna

Weekend za miastem. Konstancin-Jeziorna

Razem z nami odkryjcie uroki miasta-uzdrowiska oraz pobliskiego Lasu Kabackiego. Idealne na wiosenną lub letnią rodzinną wyprawę. więcej »
Weekend za miastem

Weekend za miastem

Są miejsca, które warto odwiedzić o każdej porze roku i my takie miejsca znamy. Byliśmy, sprawdziliśmy, polecamy. więcej »
"Błękitny Tydzień" warszawskich licealistów na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka

"Błękitny Tydzień" warszawskich licealistów na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka

W 28 stołecznych szkołach średnich zrzeszonych w Lidze Warszawskich Liceów w dniach od 31 maja do 7 czerwca br. młodzież organizuje drugą edycję akcji "Błękitny Tydzień" na rzecz podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka. więcej »
Mam OKO na kulturę

Mam OKO na kulturę

Dziś Ośrodki Kultury przeszły prawdziwą rewolucję! Prócz typowych aktywności proponują one także zajęcia high hells, koncerty rockowe czy? degustacje wina. więcej »
Komitet Ochrony Praw Dziecka na Warszawskich Targach Książki

Komitet Ochrony Praw Dziecka na Warszawskich Targach Książki

Komitet Ochrony Praw Dziecka będzie obecny na tegorocznych Warszawskich Targach Książki, które odbędą się w dniach 23-26 maja na Stadionie Narodowym. więcej »
Wsłuchaj się w historie rzeczy warszawskich!

Wsłuchaj się w historie rzeczy warszawskich!

Muzeum Warszawy z nowym spotem. Celem spotu jest pokazanie Muzeum jako miejsca, w którym rzeczy opowiadają swoje własne historie, mają swój wewnętrzny świat. więcej »
KINO LALEK

KINO LALEK

Ruszył cykl pokazów, spotkań i warsztatów wokół animacji lalkowej. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »
Po co dziecku pluszowy miś?

Po co dziecku pluszowy miś?

Okazuje się, że niepozorna miłość do pluszowych misiów przynosi wiele profitów dla rozwoju dzieci.  

Lato!

Gdzie nad wodę?

Gdzie nad wodę?

Uff... ale upał! Trochę wody dla ochłody? Sprawdźcie gdzie! Warszawskie i podwarszawskie plaże.  

Nowinki

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Zapis czatu z ekspertem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Najciekawsze pytania i odpowiedzi...  
7 podpowiedzi jak uczyć dzieci patriotyzmu

7 podpowiedzi jak uczyć dzieci patriotyzmu

Umiłowanie i szacunek do Ojczyzny powinno wpajać się dziecku już od najmłodszych lat. Najlepiej poprzez zabawę, odkrywanie nowych, ciekawych...  
20 zalet posiadania rodzeństwa

20 zalet posiadania rodzeństwa

Wspólne dorastanie, przygody, uczenie się od siebie nawzajem i to, że jeden na drugiego zawsze może liczyć czyni taką relację jedyną w swoim rodzaju.  

Wydarzenie Na Czasie

Europa w Polsce

Europa w Polsce

Europejski Maraton Artystyczny to międzynarodowy projekt w formie warsztatów. Zajęcia skierowane są do osób, które zajmują się edukacją dzieci  

W domu z dzieckiem

Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Jakich treści brakuje na portalu?
Porad dotyczących wychowania dzieci 0-2
Porad dotyczących wychowania dzieci 3 - 6
Porad dotyczących wychowania dzieci 7 - 9
Porad dotyczących wychowania dzieci 10 - 12
Porad dotyczących radzenia sobie z nastolatkami
Nie szukam tu porad dotyczących wychowania dzieci
Nie szukam w ogóle żadnych porad


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019