Warszawa

Weekend w pigułce 9-10 marca 2019

Weekend w pigułce 9-10 marca 2019

Dwie premiery teatralne, wilkołak na międzynarodowej wystawie ilustracji, podróż do Afryki, Kino Familijne i wiele innych propozycji. Co za bogaty weekend!

 

 

 

1/11
1/11

"Pinokio" w Teatrze Capitol

 

W ten weekend na najmłodszych czekają aż dwie premiery teatralne! Pierwszą z nich jest adaptakcja słynnej książki i lektury szkolnej - "Pinokio". Razem z chłopcem dzieci poznają najważniejsze wartości oraz uczą się, że szczerość i dobro są niezwykle istotne.

 

Więcej informacji tutaj

2/11
2/11

"Jak się robi cyrk?" w Teatrze Lalek Guliwer

 

Drugi spektakl premierowy przenosi dzieci i rodziców w magiczny świat cyrkowy. Reżyserka spektaklu jest nie tylko artystką, ale także mamą, muzykiem i stylistką. W jej interpretacji klasyczny tekst Ivana Pilnego na pewno będzie niezapomniany. 

 

Więcej informacji tutaj

3/11
3/11

Biegnąc z wilkami - wystawa ilustracji

 

Z kolei Teatr Lalka zaprasza na międzynarodową wystawę ilustracji, której tematem jest baśniowy wilkołak. Jest to zbiór 63 prac estońskich, litewskich i łotewskich artystów. Wystawę można oglądać do 15 kwietnia, a wstęp jest wolny. 

 

Grafika: Lucija Mrzljak

 

Więcej informacji tutaj

4/11
4/11

Bajkopodróże. Twórcze czytanki

 

Ze świata teatru wędrujemy do świata literatury. Dzieci i rodzice poznają (lub odświeżą sobie) opowieść o Jasiu i jego magicznej fasoli.

 

Więcej informacji tutaj 

5/11
5/11

Zwracamy Waszą uwagę na Wolskie Centum Kultury. To instytucja stosunkowo młoda, ale prężnie działająca. W każdym tygodniu znajdziecie kilka propozycji dla dzieci - tych młodszych i starszych, a także dla całych rodzin. 

 

W sobotę - Mini Pasja Rozwijania - zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 0 do 4 roku życia

 

W niedzielę - Kino Familijne | Mirai - wstęp wolny

6/11
6/11

Podróżniczek w Afryce - "Śladami Stasia i Nel"

 

W tę niedzielę dzieci wybiorą się do Afryki i będą deptać po piętach Stasiowi i Nel. :) Czarny Ląd kryje w sobie wiele tajemnic, które warto odkryć. 

 

 

Więcej informacji tutaj

7/11
7/11

Jazdy gokartem dla dzieci od 5 lat

 

Sportową propozycją w tym zestawieniu jest jazda gokartami. Na dobrze przygotowanym torze kartingowy żaden doświadczony rajdowiec nie będzie się nudził. A początkujący oswoją się z gokartami pod okiem profesjonalistów. 

 

Więcej informacji tutaj

8/11
8/11

Misiowe Poranki extra

 

Z myślą o pełnych energii dzieciach, powstała nowa odsłona Misiowych Poranków. Jest to cykl zajęć taneczno-ruchowych w Kinie Luna, połączonych z projekcją nowych bajek dla dzieci.

 

Więcej informacji tutaj

9/11
9/11

Rodzinne niedziele w MNW | Ładne czy brzydkie?

 

Muzeum Narodowe w Warszawie jak co niedzielę otwiera swoje drzwi dla rodzin. Każde spotkanie jest inspirujące i odkrywa tajniki dzieł sztuki zgromadzonych w Muzeum. 

 

Więcej informacji tutaj

10/11
10/11

TeatRanek na Siekierkach: Opowiedział dzięcioł sowie

 

Odwiedzaliście już Dorożkarnię? Jeśli nie, w niedzielę będzie okazja do uczestniczenia w spektaklu "Opowiedział dzięcioł sowie” Teatru Czwarte Miasto. Wstęp jest bezpłatny, ale należy odebrać wejściówki. 

 

Więcej informacji tutaj

11/11
11/11

Więcej propozycji na sobotę i niedzielę

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć