Warszawa

Spektakle z nianią, czyli o teatrach zapewniających opiekę w trakcie przedstawień

Drodzy Rodzice, wiemy jak trudno znaleźć czas tylko dla siebie i zaplanować wspólne wyjście.

 

Macie ochotę wybrać się do teatru, ale nie zawsze pod ręką są dziadkowie czy opiekunka? Przedstawiamy rozwiązanie takiej sytuacji. Niektóre warszawskie teatry mają w swojej ofercie warsztaty i animacje dla dzieci prowadzone w trakcie spektakli dla dorosłych. Zazwyczaj są to wybrane sztuki (jedna lub kilka w miesiącu).

 

Wy możecie spokojnie obejrzeć spektakl, a dzieci świetnie bawią się pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Co Wy na to? Brzmi dobrze? 

 

 

 

 

1/7
1/7

Teatr Kwadrat

ul. Marszałkowska 138

 

Podczas wyybranych spektakli w Teatrze Kwadrat, dzieci mogą wziąć udział w warsztatach plastycznych i zabawach bezpłatnie. Takich przedstawień jest niemało. Na przykład w marcu rodzice będą mieli aż 5 okazji do zostawienia swoich pociech (od 4. roku życia) pod okiem profesjonalnej teatralnej plastyczki. 

 

Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy pod adresem mailowym: bow@teatrkwadrat.pl

 

Dokładne informacje o ofercie i spektaklach tutaj.

2/7
2/7

Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie

ul. Kazimierza Karasia 2

 

"Spektakl z nianią" to propozcycja Teatru Polskiego w ramach cyklu "Teatr Polski Dzieciom". Podczas spektaklu dzieci (od 4. roku życia) biorą udział w specjalnych zabawach teatralnych. 

Koszt udziału w warsztatach to 8 zł. Ilość miejsc jest ograniczona, a zapisy prowadzone są w kasach, pod numerem telefonu i adresem mailowym: 22 826 92 76; 22 826 49 18/ rezerwacje@teatrpolski.waw.pl.

 

Na podanej poniżej stronie pojawiają się komunikaty na temat najbliższego spektaklu granego w ramach programu "Spektakl z nianią". 

 

Dokładne informacje o ofercie i spektaklach tutaj.

3/7
3/7

Teatr Powszechny m. Zygmunta Hübnera

ul. Jana Zamoyskiego 20

 

Dzieci od 5. roku życia zaproszone są do wzięcia udziału w ciekawych warsztatach teatralnych przygotowanych w ramach oferty "Rodzina w teatrze". Koszt takich warsztatów to 15 zł. Po okiem pedagoga teatru mali artyści rozwijają wyobraźnię i poznają tajniki teatru.

 

Zarezerwować lub kupić bilety można mailowo lub telefonicznie: rezerwacja i sprzedaż biletów:

22 818 25 16; 22 818 48 19
/ bow@powszechny.com; kasa@powszechny.com

 

Dokładne informacje o ofercie i spektaklach tutaj.

4/7
4/7

Och-Teatr
ul. Grójecka 65

 

Podczas wybranych spektakli, warsztaty plastyczne dla dzieci prowadzą animatorzy z Fundacji Atelier. Będą one odbywały się w foyer przez cały czas trwania spektaklu (z wyłączeniem przerwy). 

 

Koszt warsztatów to 30 zł, a bilet należy kupić w kasie przynajmniej z trzydniowym wyprzedzeniem. 

 

Dokładne informacje o ofercie i spektaklach tutaj.

5/7
5/7

TR Warszawa

ul. Marszałkowska 8

 

"Mama, tata do teatru!" to propozycja TR Warszawa. Podczas spektaklu dzieci mogą wziąć udział w grach i zabawach związanych z przedstawieniem. Warsztaty prowadzą animatorzy i pedagodzy teatru. Należy przyprowadzić dzieci 30 min przed rozpoczęciem spektaklu. 

 

Koszt warsztatów to 20 zł. Biety można zakupić na stronie: https://bilety.trwarszawa.pl/

 

Dokładne informacje o ofercie i spektaklach tutaj.

6/7
6/7

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy

pl. Defilad 1 00-901 Warszawa/ ul. Kasprzaka 22

 

Teatr zapewnia dzieciom opiekę zarówno podczas spektakli granych w PKiN, jak i spektakli granych na scenie na Woli w ramach oferty "Kukułcze jajo". Zaproszone są wszystkie dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Koszt warsztatów to 10 zł, a za każde kolejne dziecko należy zapłacić 5 zł. Dziećmi będą opiekować się doświadczeni pracownicy teatru. Pociechy wezmą udział w grach i zabawach, a także otrzymają przekąskę. 

 

Aby dziecko mogło wziąć udział w warsztatach, należy zakupic bilet oraz wypełnić kwestionariusz zamieszczony na podanej niżej stronie i przesłać go na adres: alicja.czajkowska@teatrdramatyczny.pl

 

Rezerwacji można dokonać także telefonicznie: 22 632 03 70

 

Dokładne informacje o ofercie i spektaklach tutaj.

7/7
7/7

Teatr Syrena

ul. Litewska 3

 

Niania zawitała także to Teatru Syrena. Dzieci w wieku od 4 do 10 lat mogą tam skorzystać z warsztatów teatralnych prowadzonych przez doświadczonych animatorów. Koszt warsztatów to 10 zł. 

 

Ilość miejsc jest ograniczona, rezerwacji należy dokonać przynajmniej 2 dni przed spektaklem telefonicznie lub mailowo:  22 10 11 613/630/  bilety@teatrsyrena.pl.

 

Dokładne informacje o ofercie i spektaklach tutaj.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć