Warszawa

Zabierz dziecko do Teatru!

Jesienią jeszcze więcej atrakcji w cenie biletu!
Teatr Capitol – z myślą o Waszych dzieciach.

 

Bajkowa scena Teatru Capitol przygotowała mnóstwo atrakcji. Szczególnie teraz, gdy aktywny wypoczynek z dziećmi i zabawa na świeżym powietrzu jest ograniczona ze względu na pogodę. Podczas wizyty w teatrze można nie tylko obejrzeć spektakl, ale także wziąć udział w warsztatach i animacjach, które czekają ma młodych widzów zaraz po zakończeniu seansów. A wszystko to w cenie biletu – 45 zł. W tym sezonie można wybrać się  na „Jasia i Małgosię”, „Wannę Archimedesa”, „Cudowną Lampę Aladyna”, „Doktora Dolittle i jego zwierzęta”, „Piotrusia Pana” oraz bajkę „O Piracie Buciorze”.

 

Warsztaty i animacje

Warsztaty „zabawa w teatr”, prowadzone przez aktorkę Teatru Capitol, Annę Modrzejewską, pozwalają dzieciom poznać teatr od kuchni. Mali widzowie mogą dowiedzieć się jak tworzy się spektakl oraz jak aktorzy wcielają się w bohaterów bajek. Sami mają również okazję spróbować gry aktorskiej i występów na scenie. Poprzez aktywny udział, dzieci rozwijają swoją kreatywność, uczą się współpracy z rówieśnikami i otwierają na nowe doznania.

 

Podczas animacji czeka na małych widzów wiele gier i zabaw. Zbiorowe zajęcia ruchowe pozwalają dzieciom zarówno na intelektualne jak i fizyczne wyzwania. To doskonała forma pobudzenia wyobraźni i spożytkowania energii przez nasze maluchy. 

 

Oto bajki, które można wybrać z repertuaru Teatru Capitol:

 

„DR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA” to fascynująca opowieść muzyczna o prawdziwej przyjaźni oraz wielkiej miłości do zwierząt. Widz przenosi się w zaczarowany świat, w którym może zrozumieć mowę zwierząt. Adaptacja powieści Hugh Loftinga to jedna z najbardziej obleganych dziecięcych pozycji w repertuarze Teatru Capitol. Spektakl dla dzieci od lat czterech. Zobaczyć go można: 24 października, 9, 21, 27 listopada.

 

Sceniczna wersja pięknej baśni „JAŚ I MAŁGOSIA”, na której wychowały się całe pokolenia, to wspaniała musicalowa zabawa w teatr, który powstaje na scenie na oczach publiczności. Spektakl dla dzieci od lat trzech. Przygody Jasia i Małgosi można zobaczyć 27 października oraz 11 listopada.

 

„WANNA ARCHIMEDESA” to przygoda o jakiej nie śniło się filozofom. Bajka, która wprowadza w fantastyczny świat odkryć i wynalazków, pochłania bez reszty każdego, kto zasiądzie na  widowni. Zarówno dorosłego jak i tego najmłodszego. W roli Profesora Rozumnego, którego mnóstwo widzów zdążyły już pokochać, rewelacyjny Krzysztof Tyniec.  Na „Wannę Archimedesa“ zapraszamy dzieci od lat sześciu:  29 października oraz 5, 12, 18 i 19 listopada.
 
CUDOWNA LAMPA ALADYNA jest opowieścią o zaczarowanej lampie, z ukrytym w niej spełniającym wszystkie życzenia, potężnym duchem Dżinem, to jedna z najbardziej znanych baśni z „Księgi Tysiąca i Jednej Nocy”. Czarnoksiężnik Roeoender pragnie za wszelką cenę zdobyć wyjątkową lampę, która ukryta jest w jaskini wraz z innymi skarbami. Dostęp do tej kryjówki ma jedynie chłopiec o imieniu Aladyn. Czarodziej postanawia więc odnaleźć młodzieńca i podstępem nakłonić go do wejścia do skarbca. „Cudowna Lampa Aladyna” 15 i 28 listopada.

 

PIOTRUŚ PAN – to bajka, która skradła serca zarówno dzieciom jak i dorosłym.  Ile dzieci chciało, choć przez minutę stać się dorosłymi? Kto choć raz w życiu nie zapragnął latać? Czy jest choć jedna osoba, która nie marzyła, by na statku pirackim przemierzać morza i oceany? Gdzie jest Nibylandia? Czy wróżki istnieją? Gdzie leży granica naszej wyobraźni? Czy…? Ale…? Dlaczego…? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym „kolorowo – muzyczno – fantastycznym” spektaklu, na który można wybrać się 23 października oraz 20 listopada.

 

Promocje

W dziecięcym repertuarze są przedstawienia, które bawią i uczą jednocześnie.  To okazja, by spędzić cudowne, niezapomniane chwile ze swoimi pociechami. W każdym sezonie czekają na stałych widzów promocje. A z kartą Wielkiej Rodziny rabat 10% na weekendowe spektakle!

 

Bajkowe urodziny

W tej niepowtarzalnej atmosferze oraz w wyjątkowych teatralnych wnętrzach można także  zorganizować bajkowe urodziny dla najmłodszych. Goście zaproszeni są na spektakl, a po nim na imprezę z poczęstunkiem, tortem I animacjami. Rodzice nie muszą się o nic martwić, obsługa teatru wszystkim się zajmie.

 

Teatr Capitol zaprasza wszystkie dzieci do bajkowego świata!

 

 

mat. Organizatora

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć