Trójmiasto

Halloweenowy dom strachów w Loopy’s World
Trójmiasto Impreza okolicznościowa

Halloweenowy dom strachów w Loopy’s World

Wpis archiwalny

Już niebawem Halloween. Choć przejęta z zachodu tradycja na „cukierek albo psikus” przez dorosłych przyjmowana jest z onieśmieleniem, dla dzieci to kolejna okazja do wspaniałej zabawy. Z dziecięcą modą trudno walczyć, dlatego jeśli jej ulec, to najlepiej skorzystać z oferty Rodzinnego Centrum Rozrywki Loopy’s World.


30 i 31 października największy w Trójmieście plac zabaw zamieni się w prawdziwy dom strachów. Na wszystkich, którzy odwiedzą Loopy’s World w tym czasie czeka wiele nieoczekiwanych zdarzeń. Zabierzemy dzieci w przejażdżkę strasznym wagonem do kopalni, poszukamy skarbów  w grobowcu i odwiedzimy dom baby jagi, gdzie będziemy przyrządzać magiczne eliksiry. Program przewiduje także upiorne konkursy i przede wszystkim przeraźliwie dużo śmiechu.


Jeśli chcecie razem z nami zwiedzić najskrytsze zakamarki i odkryć wszystkie tajemnice najweselszego domu strachów, to musicie odwiedzić Loopy’s World w ostatni weekend października! W piątek i sobotę (30 i 31.10) od godziny 15:00 zacznie się strasznie fajna zabawa!


Do zobaczenia w domu strachów!


Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World mieści się al. Grunwaldzkiej 229 w Gdańsku.

Organizator:

Loopy's World - Rodzinne Centrum Zabaw

Al. Grunwaldzka 229, 80-266 Gdańsk
tel.: 48 58 347 73 11 Biuro: 48 58 347 73 13

Wydarzenia w Trójmieście

Warto zobaczyć