Trójmiasto

Trójmiasto Sport

Razem w Plenerze, czyli spacer po ciekawych zakątkach sopockiej przyrody

26 września 2020
Wpis archiwalny

Filia nr 8 Sopockiej Biblioteki serdecznie zaprasza na „Razem w Plenerze”, czyli spacer po ciekawych zakątkach sopockiej przyrody.

 

Przewodnikiem będzie Włodzimierz Śliwiński, współzałożyciel i prezes Koła Polskiego Klubu Ekologicznego „Sopockie Potoki”. Pan Włodzimierz Śliwiński jest absolwentem WSWF w Gdańsku-Oliwie (1974), emerytowanym nauczycielem wychowania fizycznego w szkołach podstawowych Trójmiasta (w latach 1974-1984) oraz wykładowcą w WSWFiT w Sopocie na kierunku Turystyka i Rekreacja; wraz ze studentami organizował i prowadził rajdy piesze po sopockiej przyrodzie.

 

Współpracuje z sopockimi szkołami i przedszkolami w zakresie wczesnej edukacji ekologicznej podczas zajęć na łonie sopockiej przyrody. Prowadził również ogólnodostępne spacery (bez ograniczeń wiekowych) w ramach cyklu „Sekrety sopockiej przyrody”. Jego pasją jest fotografowanie przyrody, zaś mottem: Radosna aktywność.

 

Z powodu ryzyka zakażenia koronawirusem przed spacerem należy zapoznać się z regulaminem spaceru dostępnym do wglądu w Filii nr 8 (Sopot, Mazowiecka 26) oraz na stronie www Sopockiej Biblioteki, a także zgłosić chęć udziału.

 

Termin: 26 września (sobota) 2020 r., o godz. 11.00

Zbiórka: przy SKM Kamienny Potok

Miejsce wydarzenia:
Sopot, ul. Kazimierza Wielkiego 14
Organizator:

Biblioteka Sopocka - Filia Koc i Książka

Sopot, ul. Kazimierza Wielkiego 14
tel.: tel. 58 551 51 12

Wydarzenia w Trójmieście

Warto zobaczyć