Trójmiasto

97. urodziny Gdyni: Urodzinowy bal karnawałowy dla dzieci

97. urodziny Gdyni: Urodzinowy bal karnawałowy dla dzieci

Urodzinowy bal, uroczysta sesja Rady Miasta, oprowadzania po muzealnych zakamarkach i wystawach – to tylko część wydarzeń, które odbędą się z okazji 97. urodzin Gdyni. Świętowanie będzie huczne i potrwa kilka dni. Pierwsze urodzinowe atrakcje zaplanowano 4 lutego. Najwięcej będzie się jednak działo od 10 do 12 lutego. Zarezerwujcie sobie czas i celebrujcie tę ważną rocznicę razem z nami.


Świętowanie rozpocznie się już w sobotę, 4 lutego. Tego dnia w Polsat Plus Arenie Gdynia (ul. Kazimierza Górskiego 8) zaplanowano wielki, urodzinowy bal dla dzieci „Roztańczymy Gdynię”. Impreza karnawałowa powraca po dwuletniej przerwie. To okazja do wspólnej zabawy i tańców na parkiecie.


Bal odbędzie się w dwóch turach: od godz. 10.00 do godz. 12.00 oraz od godz. 14.00 do godz. 16.00. Na uczestników czeka moc atrakcji, m.in. zabawy z animatorami, taniec limbo, tor przeszkód, zadania sportowe, fotobudka, kolorowe przypinki czy zabawy z chustą i pomponami.


O ciekawą oprawę wydarzenia zadbają też szkoły taneczne z Gdyni, które zaprezentują kilkuminutowe pokazy oraz zaproszą dzieci do zabawy. Każda z nich poprowadzi także indywidualne lekcje tańca.

Wstęp na bal jest bezpłatny, ale obowiązują wejściówki. Rejestracja zostanie uruchomiona 28 stycznia. Link do zapisów będzie można znaleźć na stronie gdyniarodzinna.pl oraz na facebookowym profilu Gdyni Rodzinnej.

Pierwszeństwo udziału w zabawie mają rodziny posiadające Kartę Mieszkańca. Na balu dzieci muszą być pod opieką pełnoletnich opiekunów.
Dzieci uczestniczące w imprezie otrzymają upominki, które będą im przypominać o tym wydarzeniu.

 

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć