Trójmiasto

Nie zapomnij o atrakcjach weekendu!

Nie zapomnij o atrakcjach weekendu!

Nie pozwolimy, aby ominęły Was najciekawsze wydarzenia weekendu 21-22 kwietnia. Mamy je w pigułce. Odkryjecie sekrety morza, poznacie nowe tytuły książkowe, a nawet zobaczycie żelazną kurtynę w operze!

 

Każdy spacerowicz potrzebuje czasem przystanku na swej trasie. Taka ładowarka baterii dla piechura może być jak najbardziej powiązana z teatrem lub plastyką. Zobaczcie jakie wydarzenia mogą urozmaicić Wasz wiosenny spacer!

 

1/5
1/5
Morze odkryć w Experymencie

Macie ochotę przejść się gdyńskim molo? Świetny wybór! Przybywajcie do Experymentu w sobotę i niedzielę, gdzie o godz. 12:00 odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku 4-8 lat.

 

Temat marynistyczny - będziecie podróżować po morzach i badać co tonie, a co pływa, dowiecie się jak odszukać północ za pomocą gwiazd.

 

Cena biletu to 12 zł. Zachęcamy do zakupu biletów on-line.

2/5
2/5
Teatr pełen niespodzianek

W Teatrze Miniatura w sobotę, o godz. 15:00 czeka na Was ImproBaja.

 

W Trójmieście odbywa się Festiwal Podaj Wiosło dla dorosłych. Zachęcamy dzieci do posmakowania improwizowanego teatru.

 

Tu nikt nie wie co się wydarzy i jak potoczą się losy bohaterów. Jedno jest pewne - możecie liczyć na śmiechu co niemiara!

 

Bilety w cenie 20 zł. Zakup biletów on-line tutaj.
 

3/5
3/5
Oliwskie Święto Książki

Wybieracie się na spacer po Parku Oliwskim? Jeśli tak to koniecznie zaplanujcie go na 21 kwietnia!

 

Oliwskie Święto Książki zaprasza czytelników w każdym wieku. Część wydarzeń odbędzie się w Oliwskim Ratuszu Kultury, a niektóre z nich w przestrzeni Parku. Dla dzieci przygotowano warsztaty - obowiązują zapisy. Wstęp bezpłatny.
 

Poznajcie szczegóły obchodów Święta tutaj.

4/5
4/5
Premiera Teatru Barnaby

Czy znacie Teatr Barnaby?

 

Jeśli jesteście z Trójmiasta, to zapewne powiecie: Tak!

 

Marcin Marzec w najbliższą niedzielę przedstawi publiczności Teatru w Blokowisku swoje nowe przedstawienie: "Baśń o rycerzu bez konia".


Bilety w cenie 10 zł/os, do kupienia w kasie Plamy od godz. 16.30. Przedstawienie odbędzie się w niedzielę, o godz. 17:00.

5/5
5/5
Hit w Operze Bałtyckiej

Przenosimy się na stację Gdańsk Politechnika - do Opery Bałtyckiej. W niedzielę, o godz. 11:00 czeka na Was kolejne spotkanie z operą.

 

Giovanni i Giulietta zamienią się dziś nie tylko garderobą! Zobaczcie czyja nauczycielka śpiewu przyjedzie prosto z Paryża.

 

Jak zawsze poznacie kolejny sekret opery. Świetne wydarzenie dla Rodzin - bilet rodzinny do kupienia w kasie w promocyjnej cenie. Możliwość zakupu biletów on-line tutaj.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć