Szczecin

Życzenie dla Szczecina - akcja Domu Kultury 13Muz

Życzenie dla Szczecina - akcja Domu Kultury 13Muz

Z okazji 75-tych urodzin Szczecina galeria TWORZĘ SIĘ w Domu Kultury „13 Muz” zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w akcji „Życzenie dla Szczecina”.

 

Spotkajmy się, pomimo ograniczeń i stwórzmy wspólnie galerię życzeń. Świętujmy i twórzmy razem. Dowiedzmy się czego pragną mieszkańcy dla swojego miasta i czego mu życzą. Galeria życzeń powstanie w Internecie, ale pojawi się również w przestrzeni miasta. W różnych miejscach Szczecina, na słupach ogłoszeniowych, zawisną żółte plakaty, na których będzie można zapisać swoje życzenie. W ten sposób galeria życzeń dostępna będzie w przestrzeni miasta oraz w Internecie.

 

Jak wziąć udział w akcji?

  • Wysyłając zdjęcie z zapisanym życzeniem na adres: tworzesie@gmail.com
  • Wpisując życzenie na jednym z żółtych plakatów z białą karteczką, znajdujących się na słupach ogłoszeniowych w przestrzeni miasta.
  • Publikując zdjęcie swojego życzenia na Instagramie z hasztagiem #życzeniedlaszczecina

 

Na jakie zdjęcia czekamy?

  • Czekamy na fotografie odręcznie zapisanych życzeń.
  • Na zdjęciu może być tylko kartka z zapisanym życzeniem dla Szczecina lub zdjęcie osoby trzymającej kartkę z życzeniem.
  • Nadesłane zdjęcia umieścimy w wirtualnej galerii na stronie www.tworzesie.pl i profilu FB. Wirtualna galeria będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Wydarzenie odbywa się w ramach projektów „Eksperymentalne Place Zabaw w Szczecinie 2020” oraz „W Szczecinie TWORZĘ SIĘ! Zasypmy Szczecin życzeniami!

 

Kurator TWORZĘ SIĘ: Paulina Ratajczak

Plakat: Karolina Gołębiowska

Szczegóły: www.tworzesie.pl 

Organizator:  Fundacja Las SztukiDom Kultury „13 Muz”

Współfinansowanie:  Miasto Szczecin.

Dofinansowanie: ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Partnerzy: 8. Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA 2020, Akademia Sztuki w Szczecinie, Stowarzyszenie OFFICYNA, Stowarzyszenia MiastoHolizm, Stowarzyszenie KAMERA, Kashart , Szkoła Podstawowa TAK

Patroni medialni: Kurier Szczeciński, wszczecinie.pl, szczecindladzieci.net.pl, Echo Szczecin

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć