Szczecin

Co zobaczyć w kinie w ferie?

Co zobaczyć w kinie w ferie?

Ferie zimowe to czas, kiedy możemy nadrobić filmowe zaległości! Sprawdźcie, jaki repertuar na nadchodzące tygodnie przygotowało dla Was Multikino!

 

10 - 23 lutego

Multikino: Warszawa Ursynów, Targówek, Wola, Złote-Tarasy, Pruszków oraz Młociny, Wrocław Pasaż, Szczecin, Radom, Koszalin, Zgorzelec

 

Od 10 do 23 lutego w Multikinie rządzić będą zwierzaki! Polecamy Wam dwie produkcje, które różni wiele, ale łączy miłość do czworonogów i innych słodziaków. "Doktor Dolittle" to nowa wersja klasycznej historii o tytułowym naukowcu, który opanował mowę zwierząt. W tytułową postać wciela się tym razem Robert Downey Jr., zaś jego doktor wraz ze swoją zwierzęcą świtą ruszy na emocjonującą wyprawę. "Gang zwierzaków" zaś to animowana opowieść prosto z Robomiasta, w którym Robogliny wciąż siedzą na ogonach tytułowej paczki przyjaciół. Z kolei fabularny "Zew krwi" to nowa adaptacja klasycznej powieści Jacka Londona. W głównej roli sam Harrison "Han Solo" Ford! A jeśli lubicie fantasy, to animacja "Bayala i ostatni smok", pełna wróżek i przygód, z pewnością Wam się spodoba.

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć