Śląsk

Śląsk, Katowice Inne

Skocz z Bajtlem do kina - Miłość mojego brata

20 lutego 2020
Wpis archiwalny

Seans "SKOCZ Z BAJTLEM DO KINA" został stworzony specjalnie z myślą o matkach, ojcach i opiekunach z niemowlakami.

 

Jest to okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu - na sali kinowej przyciszany jest dźwięk oraz stonowane światło, dostępny jest również przewijak.

 

godz. 12:00


"MIŁOŚĆ MOJEGO BRATA"

Przekomiczna, poruszająca, empatyczna komedia o trudnej rodzinnej relacji w reżyserii jednej z ulubionych aktorek Xaviera Dolana - Moni Chokri.

 

Film pokazywany był na ostatnim festiwalu w Cannes w sekcji Un Certain Regard, gdzie zdobył Nagrodę Jury Coup de Coeur.

 

Kariera Sophii stanęła pod dużym znakiem zapytania. Kobieta musi przełknąć gorycz porażki, gdyż nie udało jej się zdobyć wymarzonej pracy. Co więcej, jako bezrobotna zmuszona jest do tego, by przynajmniej na jakiś czas wprowadzić się do mieszkania brata.

Karim oraz Sophia znają się na wylot i nadspodziewanie dobrze odnajdują się w nowej sytuacji. Choć zupełnie różni, świetnie się ze sobą dogadują, spędzając razem całe dnie. Czas wypełnia im słodkie lenistwo, imprezy i niekończące się rozmowy na mniej lub bardziej poważne tematy. Sielanka nie trwa jednak wiecznie, a kończy się z chwilą, gdy Karim spotyka na swojej drodze atrakcyjną kobietę...

 

Bilety na wszystkie seanse:
18 zł (normalny),
15 zł (ulgowy),
13 zł (z kartą Kaśka)

 

Miejsce wydarzenia:
Katowice
3-go Maja 7
Organizator:

Światowid

Katowice
3-go Maja 7

Wydarzenia na Śląsku

Warto zobaczyć