Rzeszów

Co zobaczyć w kinie w ferie?

Co zobaczyć w kinie w ferie?

Ferie zimowe to czas, kiedy możemy nadrobić filmowe zaległości! Sprawdźcie, jaki repertuar na nadchodzące tygodnie przygotowało dla Was Multikino!

 

13 - 26 stycznia

Multikino: Zgorzelec, Gdynia, Katowice, Łódź, Rzeszów, Lublin, Rybnik, Jaworzno, Sopot, Słupsk, Rumia, Tychy, Czechowice-Dziedzice


Od 13 do 26 stycznia polecamy Wam przede wszystkim wielkie widowiska i animowane komedie. W kinach wciąż królować będzie opowieść rozgrywająca się dawno, dawno temu w odległej galaktyce. "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" to zwieńczenie dziewięciu filmów i finał historii tytułowego rodu. Emocjonujące zakończenie, dużo humoru i jeszcze więcej emocji - to film, na którym nikt nie będzie się nudzić! Polecamy także dwie inne produkcje fabularne: "Doktor Dolittle" z Robertem Downeyem Jr. oraz "Jumanji: Następny poziom" - szaloną podróż do wnętrza gry komputerowej. Z filmów animowanych warto polecić dwie produkcje: "Urwis" to opowieść o psiaku z dobrego domu, który musi nauczyć się życia od nowa, zaś "Tajni i fajni" zabiorą nas do świata międzynarodowych szpiegów.

 

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Wiadomości lokalne

Warto zobaczyć