Warszawa

Lektura magazynów bez ograniczeń, czyli o tym, że dziewczynki też lubią wyścigi, a chłopcy zabawę w dom!

Lektura magazynów bez ograniczeń, czyli o tym, że dziewczynki też lubią wyścigi, a chłopcy zabawę w dom!

Szeroka oferta czasopism dla najmłodszych stwarza niezliczoną liczbę możliwości. Czytelnicy mogą wybrać spośród barwnych okładek te, które najbardziej odpowiadają ich potrzebom. Bez znaczenia, czy młody odbiorca marzy o odległych podróżach, zmaganiach na torze wyścigowym, czy projektowaniu wystrzałowych ubrań. Każdy ma okazję spełniać swoje marzenia.

 

Czasopisma prowadzą poszukiwaczy przygód po krainie wyobraźni, do której ograniczenia nie mają wstępu. Pora rozpocząć niesamowitą wyprawę do świata zagadek, odlotowych ćwiczeń i wyjątkowych gadżetów!

 

Modowa lekcja i relacja z muzealnej wycieczki prosto zza oceanu 

 

 

Czas z przyjaciółmi płynie szybciej, dlatego warto sięgnąć po najnowszy numer magazynu Barbie. Miłośnicy nowości ze świata ubraniowych trendów znajdą tutaj mnóstwo ciekawych zadań. Kolorowe przebieranki do projektowania i wycinania skierowane są do wszystkich mistrzów stylizacji. Jeśli spojrzycie w kalendarz zauważycie, że sezon letni rozpoczął się na dobre. Na wybiegach rządzi lekkość, a w miejskim krajobrazie króluje sportowa odzież. Przed Wami okazja do uporządkowania wakacyjnej garderoby. Do dzieła!

 

 

W przerwie od modowych zmagań na czytelników czeka magiczny komiks i przygotowania do wycieczki. Natomiast młodzi pasjonaci dobrej muzyki mogą przyjrzeć się zainteresowaniom Skipper - młodszej siostrze Barbie, która jest didżejką. Na koniec prezent - figurka alpaki z dodatkami. Projektanci i projektantki, świat mody na Was liczy!

 

Szybkość, finezja i zdrowa rywalizacja - motoryzacyjny raport drogowy

 

 

Wrraur! Jeśli odgłosy wyścigowych aut nie są Wam obce i uwielbiacie nowinki ze świata pędzących maszyn, to koniecznie sięgnijcie po magazyn Hot Wheels. Będzie coś o smokach… Znaczy się samochodzie, który zionie najprawdziwszym ogniem! Poznacie specyfikacje super bryki, której projekt jest hołdem dla wyścigówek z lat 80. i 90. Następnie - garść informacji prosto ze świata motoryzacji. W końcu zakończył się Rajd Dakar, więc pora na podsumowanie tego legendarnego wyścigu.

 

 

Oprócz licznych motozagadek czeka na Was czadowy komiks, w którym Coop, Spark, Brights i reszta młodych kierowców spróbują zbadać sprawę auta, które ożyło. Może pomożecie im wyjaśnić, co tak naprawdę dzieję się w Laboratorium Hot Wheels? Do najnowszego numeru dołączony został oryginalny model odlotowej maszyny - Track Manga. Silnik odpalony, koła w ruch i można ruszać! 

 

Materiał promocyjny

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć