Warszawa

Aktualnie najlepsze modele odkurzaczy bezprzewodowych

Aktualnie najlepsze modele odkurzaczy bezprzewodowych

Obowiązki domowe nie są czymś, co lubimy wykonywać - raczej wolelibyśmy zlecić to komuś innemu lub w ogóle się tym nie zajmować. Wiemy jednak, że taka usługa nie jest tania – a nie możemy przecież mieszkać w miejscu, które jest wiecznie brudne. To właśnie dlatego w każdym tygodniu zmuszamy się do sprzątania - w mniejszym lub większym stopniu. Możemy jednak ułatwić sobie cały ten proces i skorzystać z pomocy specjalnych sprzętów, które powstały właśnie po to, aby niektóre obowiązki nam ułatwić. Są to m.in. odkurzacze bezprzewodowe.

 

Jeżeli ta czynność sprawia nam sporo problemów i chcemy ograniczyć czas jej trwania do minimum – te urządzenia są w stanie utrzymać nasze podłogi w czystości, a my możemy szybciej się z tym uporać. Niełatwo jest jednak kupić idealny odkurzacz – dlatego też przedstawiamy Ci dzisiaj rzetelny ranking odkurzaczy z roku 2021.

 

A dlaczego warto kupić sobie taki odkurzacz, zamiast zwykłego modelu z kablem? Właśnie dlatego, że odkurzacze bezprzewodowe tego kabla nie mają. Są więc o wiele wygodniejsze – nie musimy już ciągle martwić się o plączący się kabel i szukać w każdym pokoju kontaktu, do którego możemy go podpiąć. Pozwalają one łatwiej dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i są dużo lżejsze - nie będziemy już aż tak bardzo się męczyć podczas odkurzania całego domu lub mieszkania. Podczas zakupu musimy jednak zwrócić uwagę na kilka parametrów - moc ssania, jakość posiadanej obudowy, pojemność pojemnika lub posiadane końcówki. Nie jest to sprzęt, na którym możemy przesadnie oszczędzać, bo ma on nam jednak posłużyć na wiele lat – nie chcemy zaraz rozczarować się z powodu jego awarii.

 

Dwa odkurzacze w jednym urządzeniu - odkurzacz bezprzewodowy Philips

 

Klienci chcą kupować sobie najlepszej jakości sprzęty i dlatego często sugerują się przydatnością posiadanych już w domu urządzeń. Jeżeli coś się u nich sprawdziło to wiedzą potem, że mogę zaufać tej właśnie firmie i raczej nie muszą spodziewać się żadnych usterek. To właśnie dlatego najlepsze odkurzacze bezprzewodowe marki Philips są tak często wybierane – Philips gości w naszych domach od wielu lat i jesteśmy zadowoleni z tego, co oferuje nam ta marka. Nikogo więc nie dziwi fakt, iż pojawia się na wysokiej pozycji w rankingu najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych.

 

Bardzo popularny jest odkurzacz Philips Power Pro Duo 2w1 i można to łatwo zrozumieć - posiada on wiele zalet i funkcji, na których może nam zależeć. Ten odkurzacz pionowy może być używany także do odkurzania ręcznego - a my dzięki temu jesteśmy w stanie wyczyścić wszystkie zakurzone zakamarki pokoju. Nie musimy przy tym wykonywać skomplikowanych czynności akrobatycznych i narażać się na upadek z wysokości - wystarczy wziąć do ręki odkurzacz ręczny i z łatwością pozbędziemy się kurzu nawet z najwyższych półek. Ten moduł ssący pozwoli nam również dokładnie wyczyścić tapicerkę lub kanapę - trudne do wyczyszczenia zabrudzenia samochodu przestaną więc śnić nam się po nocach.

 

odkurzacz bezprzewodowy Philips

 

Ten model posiada silnik i wbudowany pojemnik, w którym zbiera się brud. Możesz więc zapomnieć już o konieczności ciągłego wymieniania i prania worków - a dobrze wiemy, że ta czynność nikomu nie sprawiała przyjemności i nie jest też ona szczególnie higieniczna. Tutaj wystarczy tylko sprawnie opróżnić pojemnik i możemy odkurzać dalej. Jedyną wadą takiego odkurzacza bezprzewodowego jest to, że musimy go dosyć często ładować - w dalszym ciągu jest to jednak wygodniejsze niż korzystanie ze zwykłego odkurzacza.

 

A może odkurzacz z mopem? Opis Speedpro Max Aqua

 

Nie potrzebujemy już mieć w domu zarówno odkurzacza, jak i mopa – bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro Max Aqua sprawdzi się w każdej z tych ról, a ty zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Na pewno doskonale wiesz, że samo oczyszczenie podłogi z kurzu potrafi już zająć kilkadziesiąt minut – a dopiero potem możesz przystąpić do czyszczenia podłogi na mokro. Zwykle potrzebuje ona potem sporo czasu na wyschnięcie, a Ty bardzo się przy tym wszystkim męczysz. Z pomocą odkurzacza bezprzewodowego Philips SpeedPro Max Aqua Twoje życie na pewno stanie się prostsze.

 

Jest to bardziej zaawansowany model niż ten, który opisywaliśmy wcześniej – także znajdziesz odkurzacz bezprzewodowy pionowy oraz ręczny, ale dodatkowo skorzystasz też z najnowszej technologii czyszczenia podłóg na mokro. System Aqua Boost to główny powód zakupu tego produktu przez tak wiele osób w Polsce co można sprawdzić w rankingu odkurzaczy bezprzewodowych. Dużą zaletą jest także na pewno to, że jest on w stanie pracować bez żadnych przerw przez około 75 minut – w tym czasie bez większych problemów dasz radę wyczyścić wszystkie podłogi w swoim miejscu zamieszkania. 

 

Ten odkurzacz bezprzewodowy posiada nasadkę, która została wyposażona w światła LED i dzięki temu nie będziemy musieli już zapalać wszystkich świateł w pomieszczeniu, aby móc dokładnie wyczyścić każdy kąt. W zestawie otrzymamy sporo przydatnych akcesoriów, co można również sprawdzić na stronie producenta, czyli marki Philips.

 

Dobry wybór, czyli o czym warto wiedzieć przed zakupem odkurzacza bezprzewodowego?

 

Jeśli zastanawiasz się o czym warto wiedzieć zanim wybierzemy bezprzewodowy odkurzacz akumulatorowy? Na pewno nie podejmujmy takiej decyzji pochopnie, bo jest to jednak spory wydatek i warto mieć pewność, że będziemy zadowoleni z uzyskanych funkcji.

 

Jeżeli mielibyśmy udzielić Ci kilku wskazówek to na pewno polecalibyśmy patrzeć na czas pracy, którą jest w stanie wykonać dany odkurzacz bezprzewodowy. Jeżeli będzie on chodził tylko przez 30 minut to może się okazać, że nie damy rady wszystkiego wyczyścić - chyba, że to urządzenie ma stanowić dla nas tylko wsparcie i w dalszym ciągu planujemy korzystać także ze standardowego odkurzacza z kablem.

 

o czym warto wiedziec przed zakupem odkurzacza bezprzewodowego

 

Nie kupujmy sobie odkurzaczy, które są tworzone ze słabych materiałów - można je bardzo łatwo uszkodzić i wtedy nie będziemy już w stanie z niego dalej korzystać. Przed zakupem warto też sprawdzić sobie opinie na temat konkretnego modelu – wtedy będziemy mieć pewność, że inne osoby są zadowolone z tego sprzętu. Przede wszystkim jednak kierujmy się swoimi indywidualnymi potrzebami – nie każdy chce wydawać duże pieniądze na takie urządzenia i jeżeli nie przeszkadza nam brak mopa to możemy zaoszczędzić i kupić sobie zwykły odkurzacz bezprzewodowy z dodatkowym modułem ssącym.

Przeczytaj również

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć