Warszawa

ODKRYWAJ KOSMOS - Dzień Dziecka z Rivierą

ODKRYWAJ KOSMOS - Dzień Dziecka z Rivierą

Kszzzz! Houston, mamy Dzień Dziecka!


Gotowi do startu? W tym roku będziemy świętować inaczej niż zwykle! Usiądźcie wygodnie i zapnijcie pasy, bo wyruszamy na podbój kosmicznych przestworzy! 


W poniedziałek, 1 czerwca, o godzinie 18:00 Centrum Riviera zaprasza na niezapomniany lot w kosmos w towarzystwie AstroHunters - nieustraszonych kosmicznych podróżników, którzy nie tylko pokażą dzieciom wspaniałości pozaziemskich przestrzeni, ale także zdradzą ich najskrytsze tajemnice!
Lot odbędzie się jako transmisja-online na żywo na profilu facebookowym  Centrum Riviera, w wygodnych i bezpiecznych dla każdego warunkach. 

Zapraszamy dzieci w każdym wieku!

 


Podczas tej niezwykłej podróży dzieciaki odkryją najprawdziwsze kosmiczne cuda, o któryc nie słyszały nigdy wcześniej - nawet w szkole czy w telewizji! Wszystko to w towarzystwie naszych galaktycznych przewodników - AstroHunters - którzy pokażą nam najciekawsze kosmiczne miejsca, opowiedzą o nich fascynujące historie, a później odpowiedzą także na żywo na pytania małych widzów!


Usiądźcie wygodnie  i słuchajcie uważnie! To nie koniec niespodzianek! W czasie lotu AstroHunters zdradzą Wam szczegóły nieziemskiego konkursu z kosmicznymi nagrodami, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was!


Nie możecie się już doczekać? My też! Spędźcie razem z nami odlotowy Dzień Dziecka!
Rozpoczynamy odliczanie! 3, 2, 1...

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć