Warszawa

Poznaj kolejne przygody niezwykłych przyjaciółek z "DC Super Hero Girls"!

Poznaj kolejne przygody niezwykłych przyjaciółek z "DC Super Hero Girls"!

Tak jak wszystkie nastolatki miewają problemy sercowe i kłopoty z rówieśnikami. Dorastanie jest dla nich jednak szczególnym wyzwaniem, bo po lekcjach uwalniają swe supermoce! Od 15 kwietnia na kanale Cartoon Network nowe odcinki „DC Super Hero Girls”! Z okazji premiery zorganizowaliśmy wyjątkowy konkurs. Sponsorem nagród jest Cartoon Network.

 

Ogromna siła przyjaźni


Przyjaźń jest najprawdziwszą supermocą! Wiedzą o tym wszystkie dzieci, a także bohaterki „DC Super Hero Girls”, które oprócz nadprzyrodzonych zdolności mają bardzo istotną siłę – wzajemne wsparcie. To właśnie ich solidarność i współpraca pozwalają na codzienne zwalczanie zła i pomaganie innym. Dzięki swojej paczce nastolatki radzą sobie z każdym – nawet najtrudniejszym – wyzwaniem. Te niesamowite dziewczyny wciąż odkrywają nowe sposoby na kontrolowanie swoich mocy i umiejętności. Bardzo szybko uczą się, w jaki sposób radzić sobie z byciem nastoletnim superbohaterem. I codziennie pokazują, że wszyscy mamy siłę, by zmieniać świat!

 Nowe wyzwania i … super konkurs!


Co przytrafi się Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatannie i Green Lantern w nowych odcinkach? Dziewczyny zajmą się doskonaleniem swoich supermocy. Nie będzie to oczywiście najłatwiejsze zadanie! Przede wszystkim dlatego, że łączenie obowiązków superbohaterek z trudami związanymi z uczeniem się w szkole przysparza wielu kłopotów! Tym razem Supergirl zostanie niesłusznie oskarżona o popełnienie wykroczeń, przez co będzie zawieszona , a jej popularność wśród uczniów zacznie spadać. Natomiast Jessica i Pam Isley łączą swoje moce i protestują przeciwko wycince 300-letniego dębu spowodowanej budową nowej nieruchomości. Czy uda się im ocalić magiczne drzewo?


Podczas swoich przygód „DC Super Hero Girls” zbierają wiele wspomnień. Cartoon Network przygotował dla Was super nagrody, dzięki którym Wy również będziecie mogli stworzyć swoją superbohaterską planszę wspomnień!


Nowe odcinki „DC Super Hero Girls” od 15 kwietnia, od poniedziałku do piątku o godz. 14:45 na kanale Cartoon Network.

 

1/3
1/3
2/3
2/3
3/3
3/3

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć