Warszawa

"DC Super Hero Girls" - konkurs z Cartoon Network (zakończony)

Już 15 kwietnia o 14:45 na kanale Cartoon Network będzie można zobaczyć nowe przygody superbohaterek z „DC Super Hero Girls”! Jesteście ciekawi, co przytrafi się Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatannie i Green Lantern w nowych odcinkach?


Z okazji premiery mamy konkurs z wyjątkowymi nagrodami!

       

 

 

Zadanie konkursowe:


• Jeśli miałbyś/ miałabyś dołączyć do drużyny „DC Super Hero Girls”, jaką supermocą byś władał/a? Narysuj albo opisz! Czekamy na wasze rysunki lub teksty. 

• Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres dawid.wolowicz@czasdzieci.pl

• Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy!


Do wygrania:


Fantastyczna skrzynka superbohaterskich wspomnień z bohaterkami „DC Super Hero Girls”!


• Instax Mini 9 z kompletem wkładów,
• specjalna plansza na Twoje zdjęcia z bohaterkami,
• pakiet odlotowych naklejek dla Ciebie i Twojej paczki,
• plecak na wakacyjne przygody z logo „DC Super Hero Girls”,
• superbohaterski album na zdjęcia,
• specjalny list od Cartoon Network!

 

 

 

 

Konkurs potrwa do dnia 13 kwietnia 2020.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 14 kwietnia 2020

 


 

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

 

Życzymy Powodzenia!

 

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres dawid.wolowicz@czasdzieci.pl